Nilüfer AİRFEL Servisi

|

Nilüfer AİRFEL Servisi

Uygun fiyat garantisiyle klima ve kombi bakım ve onarım çalışmalarını yürüten Nilüfer AİRFEL Servisi, uzman, eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla profesyonel destek sağlamaktadır. Nilüfer’de kombi ve klima arızalarının söz konusu olması halinde en çok tercih edilen kurum olduğuna dikkat çekmekte fayda vardır. Çünkü ürünlerin son derece hızlı bir şekilde onarılmasına katkı sağlamakta ve kişilerin ısı problemi yaşamasına engel olmaktadır.

 

Nilüfer Airfel Servisi olarak hizmet veren kurumumuz, klima ve kombinin bir evin en gerekli cihazları olduğunun bilincindedir. Düzenli olarak bakımı yaptırılması gereken bu cihazlar, zaman zaman aksatılabilir. Bu tarz aksatmalar cihazın ömrünü azaltırken bazı arızaları da beraberinde getirebilir. En uzun ömürlü cihazlar yıllık bir kere bakımları yaptırılan cihazlardır. Aksi takdirde uzun yıllar boyunca kullanılan cihazlar, kullanıcı hatasına ve bazen de elektrik tesisatına bağlı olarak sorunlar meydana getirmektedir. Özellikle küçük çocukların oldukları evlerde klima ve kombi her şeyden daha önemlidir. Bu doğrultuda kişilerin sorun yaşamaması adına cihazlarını kurumumuza emanet etmeleri gerekir.

Nilüfer AİRFEL Tamircisi

Nilüfer AİRFEL tamircisi olarak hizmet veren kurumumuz, diğer kurumlara nazaran sağladığı çeşitli avantajlar ile dikkat çekmektedir. Bu doğrultuda kurumumuz:

Kişilerin tercih edebilecekleri en güvenilir adres olmaktadır. Hemen hemen herkese aynı gün içerisinde randevu vermekte ve eve ulaşmaktadır. Meydana gelen problemleri olabilecek en kısa süre içerisinde çözmekte ve bu doğrultuda kişinin mağduriyetini engellemektedir.
Profesyonel ekip çalışanları ile destek sağlayan kurumumuz, evlere en az iki çalışanı aynı anda göndermektedir. Bu durum çalışanlardan kaynaklı hataların meydana gelmesini engelleyici niteliktedir. Böyle bir durumun oluşması halinde zarar kurumumuz tarafından karşılanmaktadır.
Kombi ve klima bakımı konusunda en kaliteli alet ve edevatları kullanmaktadır. Ayrıca AİRFEL cihazlar için en kaliteli yedek parçaları bulundurur. Kişilerin bütçelerine göre seçebilmeleri açısından hem orjinal hem de yan sanayi ürünlere yer verilmiştir.

Nilüfer AİRFEL Servisi Fiyatları

Nilüfer AİRFEL Servisi fiyatları kişilerin bütçesini olumsuz etkilemeyecek şekilde hazırlanmıştır. Böyle durumlarda kişilerin hazırlıksız olabilme ihtimallerini göz önünde bulunduran kurumumuz, müşterilerine çeşitli ödeme kolaylıkları sağlamaktadır. Bu durum dolayısıyla en çok tercih edilen firmalardan bir tanesidir.

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA