Nilüfer Altus Servisi

|

Nilüfer Altus Servisi

Altus marka beyaz eşyaların en güvenilir adresi olan Nilüfer Altus Servisi, eşyaların bakım ve onarım çalışmalarını yürütmektedir. Firmamızda Altus marka tüm beyaz eşyalara uygun parçalar bulunmaktadır. Kişilerin bütçelerine uygun seçebilmeleri için parçaların hem orjinal hem de yan sanayi parçalarına yer verilmiştir. Modeli fark etmeksizin tüm eşyalar için parça bulunması dolayısıyla kişiler eski yeni fark etmeksizin tüm eşyaları için bizlere başvuru yapabilecektir.

 

Nilüfer Altus Servisi olarak firmamız alanında uzman, eğitimli ve tecrübeli personel kadrosuyla hizmet vermektedir. Ustalarımızın her biri uzun yıllara dayanan deneyimi sonrası bu hizmeti vermeye başlamıştır. Eşyaların sorunsuz bir şekilde tamiratını gerçekleştirmelerinin yanı sıra, olabilecek en hızlı hizmet desteği sunulmaktadır. Hemen hemen her müşterimizin talebine aynı gün yetişilmeye çalışılmaktadır. Çünkü beyaz eşyalar evin en önemli gereklilikleridir ve bozulmaları ciddi sıkıntıları beraberinde getirmektedir. Kişilerin hayat rutinini bozmakta olan bu ürünler, günlük yaşamın aksamasına sebebiyet verebilir.

Nilüfer Altus Tamircisi

Nilüfer Altus Tamircisi olarak hizmet veren kurumumuz, diğer firmalara kıyasla çeşitli avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlar dahilinde:

  • Kişilere en uygun fiyat garantisi sağlanmaktadır.
  • Tüm beyaz eşyalar için gerekli alet ve edevatlar kurumumuzda yer almaktadır.
  • Buzdolabı, çamaşır makinası, fırın, bulaşık makinası ve ankastre set için başvurabileceğiniz en doğru adres olabilme özelliğini göstermektedir.
  • Ürünün yalnızca arızalı kısmını değil, tamamını kontrol etmektedir. Bu durum ilerde gerçekleşecek arızaların ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Bütüncül bir bakış açısı sergilemesi, arızadan kaynaklı zarar gören bölümlerin tamiratını erkenden yapılabilmesine fırsat tanımaktadır. Bu durum bir arızadan sonra eşyanın sürekli arızalanmasını engellemektedir.
  • Gerçekleştirilecek her adım müşterinin bütçesini aşmaması amacıyla müşteriye danışılarak yapılmaktadır.

Nilüfer Altus Servisi Fiyatları

Nilüfer Altus Servisi fiyatları kişilerin bütçesini olumsuz etkilemeyecek şekilde hazırlanmıştır. Net bir fiyat bilgisine yer vermek malesef mümkün olmamaktadır. Çünkü eşyanın modelini ve arızanın meydana geldiği yeri görmeden fiyat bilgisi paylaşmak mümkün değildir. Ancak arızanın görülmesi sonrasında kişilere net bir fiyat bilgisi verilecektir. Kurumumuz beyaz eşyaların ani arızalanmasın müşterilerin maddi açıdan hazırlık yakalanması sorununu ort

 

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA