Nilüfer Arçelik Servisi

|

Nilüfer Arçelik Servisi

Beyaz eşya konusunda güvenebileceğiniz en profesyonel hizmeti sağlayan firmalardan biri olan Nilüfer Arçelik Servisi, tüm beyaz eşyalarınız konusunda güvenebileceğiniz firmalardan bir tanesidir. Beyaz eşyaların bakımı ve onarımı konusunda her türlü desteği sağlayan kurumumuzda her türlü beyaz eşya için alet edevat ve parça bulunmaktadır. Kişilerin bütçelerine göre tercih yapabilmeleri amacıyla her parçanın hem yan sanayi, hem de orjinal parçalarına yer verilmektedir. Her model için eski yeni fark etmeksizin parçaya kurumumuzda yer verilmiştir.

 

Nilüfer Arçelik Servisi olarak kurumumuz buzdolabı, çamaşır makinası, ankastre set ve bulaşık makinası gibi tüm beyaz eşyaların bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Kurumumuz eşyaların yıllık olarak bakımını özellikle önermektedir çünkü yıllık bakımı yapılan eşyalar, uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışma göstermektedir. Cihazların ilk günkü gibi çalışabilmesini sağlayabilmek için hizmet veren kurumumuz, cihazların sadece arızalı kısmına değil, bütününe odaklanmaktadır. Bu durum ilerleyen süreçlerde oluşabilecek arızaların önceden görülmesine yardımcı olmaktadır.

Nilüfer Arçelik Tamircisi

Nilüfer Arçelik Tamircisi olarak hizmet veren kurumumuz, beyaz eşyaların bir kere arızalandıktan sonra sürekli olarak arızalanması sorununu ortadan kaldırmaktadır. Sırf bu durum dolayısıyla çoğu kişi cihazını komple değiştirmeyi tercih etmektedir. Cihazın bir kısmının arızalanması diğer kısımları da olumsuz etkileyebilmektedir. Kurumumuzun diğer firmalardan farklı olarak sağladığı çeşitli avantajlar bulunmaktadır:

Tüm beyaz eşyaların evin en önemli parçalarından bir tanesi olduğunun bilincinde hareket eden firmamız, olabilecek en hızlı çözümleri sunmaktadır. Kişilerin yavaşlık dolayısıyla mağdur olmaması için elinden geleni yapmaktadır.
Profesyonel anlamda hizmet verme garantisi altında eğitimli, tecrübeli ve uzman kişilerle çalışmaktadır.
Genel olarak talep edilen gün eve ulaşmaktadır, ancak bir yoğunluk varsa ertesi gün erkenden gelmeye çalışmaktadır.

Nilüfer Arçelik Servisi Fiyatları

Nilüfer Arçelik Servisi fiyatları kişilerin bütçelerini olumsuz etkilemeyecek şekilde hazırlanmıştır. Firmamız beyaz eşyaların beklenmedik arızaları dolayısıyla, kişilerin maddi olarak hazırlıksız yakalanabilme durumunu anlamaktadır. Dolayısıyla kişilere çeşitli ödeme kolaylıkları sağlamaktadır. Ayrıca her hareketi müşteriye danışmakta, onlar için en uygun fiyatların ayarlanması için çaba göstermektedir. Maalesef net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir, çünkü eşyanın modeli ve arızanın nerede olduğunu görmeden fiyat bilgisi sağlanamamaktadır.

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA