Osmangazi Airfel Servis Hizmetleri

|

Osmangazi Airfel Servisi

Çağrı Merkezi Numaramız: 0850 305 99 30

Bursa’nın en iyi Osmangazi Airfel Servisi olarak, sizlerin bu bölgedeki kombi, klima ve radyatör hakkında sorunlarınızı gideriyoruz.

İhtiyacınız olan tüm danışmanlık hizmetlerini sunuyoruz. Ev dostu bir firma olarak pratik ve hızlı çözümler ile günlerce eviniz tadilatta kalmadan temiz, çabuk ve güvenli bir şekilde hizmetimizi veriyoruz. Firmamız için her şeyden önemlisi müşterilerimizin en iyi hizmeti almasıdır. Firmamızda verdiğimiz hizmette, müşteri memnuniyetine odaklı olarak çalışıp hızlı, pratik ve çözüm odaklı yaklaşmaktır.

Bizlerden istediğiniz her türlü teknik destek ihtiyaçlarınızı çağrı merkezlerimize ulaşarak yardım alabilirsiniz. Çağrı merkezlerimizde oluşturduğunuz servis talebinizden sonra bulunduğunuz konuma en kısa sürede ulaşmaya çalışmaktayız.

Teknik servisimiz siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözmek için her türlü desteği vermektedirler. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç isteklerinize yönelik satış hizmetimiz ve montaj sonrasında teknik destek sunan profesyonel ekibimiz sizlerin memnun kalabilmeleri için çalışmaktadırlar.

Osmangazi Airfel Servisi Avantajları

Çağrı Merkezi İçin TIKLA ARA

İhtiyaçlarınız doğrultusunda sipariş etmiş olduğunuz cihazlarınız günlük hayatınızda bir çok yerde sizler için avantaj sağlamaktadır. Kombi kullanmanızın avantajı bağımsız ısınma konforu sağlamaktır. Siz değerli müşterilerimiz istediğiniz sürede istediğiniz kadar ısınabilirsiniz. Kombiler, merkezi sistemlerin aksine sizlerin istediği kadar yakıt parası ödemenizde ve bireysel tasarruf etmenizde yardımcı olmaktadır.

Ayrıca kullanım sularınızda sıcak suyu ısıtmasında da kullanılan kombiler sıcak su kullanmanız için ayrı bir cihaza gerek duymanızı engeller.

Kullandığınız klima size uygun sıcaklığı ayarlamanızı sağlar. Uygun sıcaklıktaki ortamda sizler daha az terlersiniz, bu da muhtemel su kaybına uğrama ihtimalinizi azaltır. Klimalarımızın filtreleme özellikleri sayesinde alerjenlerden kurtulmanızı sağlar ve alerjik reaksiyona maruz kalmaktan kaçınmanızı sağlar, polenlerden kurtulmuş olursunuz. Uygun koşullarda klima kullanımında doğal sıcak ortamdan kurtarıp beyin fonksiyonlarınızı ve bedensel aktivitelerinizi düşürmenizi önler. Osmangazi Airfel Servisi olarak klimanızın kurulumunu tamamıyla yapıyoruz, bakımlarını da düzenli bir şekilde yaptırmayı ihmal etmezseniz soluduğunuz havanın kalitesini yükseltir. Bunlar stres ve buna bağlı sıkıntıları, bu tür sıkıntılardan doğabilecek hastalıkları engellemiş olur.

Panel radyatörlerimiz Türkiye’nin en verimli ısıl güçlü panel radyatörleridir. Panel radyatörler estetik görünümü, kolay montaj imkanı ve verimli ısıl gücü sağlayabilmektedir. Maliyet ve ömür oranının yüksek olması açısından diğer radyatörlere göre ülkemizde daha çok tercih edilmektedirler.

Osmangazi Airfel Servisi Bilgilendirme

Osmangazi Airfel Servisi olarak firmamızda Airfel markasında tüm ankastre ve beyaz eşya modellerinin arıza giderme, bakım ve montaj işlemlerini sorunsuz bir şekilde çözmektedir. Haftanın 6 günü mesai saatleri içerisinde Airfel servis talebinde bulunabilirsiniz. Bulunduğunuz talep doğrultusunda 24 saat içerisinde siz değerli müşterilerimize hizmet verilecektir. Verdiğimiz hizmetlerde ve parça değişimlerinde 1 yıllık hizmet garantisi sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütüyoruz. Sevdiklerinizle birlikte güzel bir ortamda hayat sürdürmek istiyorsanız Airfel olarak sizlere en güzel imkanları sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapmak için uğraşıyoruz. Bursa içinde bulunduğunuz her semte en kısa süre içerisinde hizmet vermekteyiz. Sizlerde ürün ihtiyacınızı karşılamak ya da arıza sorununuzu gidermek istiyorsanız bizlere ulaşarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

“Osmangazi Airfel Servis Hizmetleri” üzerine 2 yorum

  1. Gerçekten Etkili bir servis Osmangazi Airfel Servisi ‘ni 0850 305 99 30 bu numaradan arayarak çağırdım gelen servis elemanları ile problemsiz şekilde arızamı çözdüler memnun kaldım.

    Cevapla
  2. Bursa Merkez Servis ile uzun zamandır çalışıyordum Airfel marka klimam içinde dün destek istedim gelip problemimi hallettiler sağolsunlar.

    Cevapla

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA