Osmangazi Airfel Servisi 7/24

|

Osmangazi Airfel Servisi

Bursa Airfel Servisi

 

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Osmangazi Airfel servisi olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen görev anlayışıyla Airfel servisi, acil çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir teknik servis ‘ten yardım isteyebilirsiniz. Her zaman konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında veya ürünler ile ilgili soruları yöneltebilirsiniz.
Osmangazi Airfel servisi olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile Bursa’nın her semtine servis hizmeti götürmekteyiz. Servisimiz her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızla ve garantili servisi hizmeti vermektedir.

Bursa Airfel Servisi

Osmangazi Airfel Servisi
0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Osmangazi Airfel Servisi

Deneyimli Osmangazi Airfel Servisi, Airfel servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Airfel beyaz eşya servisi, Airfel servis bakımı,onarımı ve Airfel servisi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

Osmangazi Airfel servisi olarak her bölgeye yakın Airfel servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlıyabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Osmangazi Airfel servis onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

airfel servisi
Osmangazi Airfel Servisi

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi
Mobil Servisimiz Haftanın Her Günü Hizmetinizde

Osmangazi Airfel Servis Hizmeti

Osmangazi Airfel SERVİSİ 7/24 YARDIM

1 Yıl Garanti Tüm Servis Ve Yedek Parça Değişimlerinde Garanti Veriyoruz.

Osmangazi Airfel servis olarak Airfel ürün arızalarında 7 gün 24 saat Airfel servis hizmeti ile yanınızdayız. Airfel ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı Airfel servis ekibimize sorabilirsiniz.

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Airfel SERVİSLERİ HİZMET BÖLGELERİ​

Airfel Servisleri olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Airfel servisidir.

Sunduğumuz Airfel servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Airfel servisi olarak görev yapmaktayız.

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Bursa Airfel Servisi

Osmangazi Airfel Teknik Servisi

Osmangazi Airfel servisi olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Airfel servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Airfel servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Osmangazi Airfel Teknik servis çözüm merkezi’ne telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir. Konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Airfel Beyaz EşyaServis, Airfel Klima Servis, Airfel Buzdolabı Servis, Airfel Çamaşır Makinası Servis, Airfel Bulaşık Makinası Servis, Airfel Derin Dondurucu Servis, Airfel Fırın Servis, Airfel Ankastre Ocak Servis Airfel Servisi Hizmeti verilmektedir.

Airfel Klima Servisi olarak klimanızdan beklediğiniz performansı almanızın garantisiyiz.

Osmangazi airfel servisi
Osmangazi Airfel Servisi

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Bursa Airfel Servisi

Servisimiz

Tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik satış sonrası hizmet ve teknik destek sunan ve kendini sürekli geliştiren Merkez servis Bursa girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2017 yılında kurulmuştur.insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla hızlı çözümler sunmaktadır

Müşteri Memnuniyeti

Dürüst, güvenilir, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

Karşılıklı Güven

Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.

Hızlı ve Güvenlir Servis Anlayışı

İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.

Servis Teknisyenlerimiz

Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak.

ACİL TEKNİK SERVİS ÇAĞIRIN!

Acilen Teknik Servise mi ihtiyacınız var? Bursa ili ve çevresindeki tüm müşterilerimize en kısa sürede cevap veriyoruz!

Klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, aspiratör, ocak, fırın, televizyon, ses sistemleri, ısıtma sistemleri, endüstriyel ürünler ile ilgili arıza ve bakım hizmeti için servisimizden hizmet alabilirsiniz. Firmamız güvencesinde yapılan hizmetin 2 YIL garantisi verilmektedir.
Onarım sonunda cihazı çalışır şekilde teslim ettikten sonra faturanız anında kesilir ve size teslim edilir.

Ödeme Yöntemlerimiz :

Kredi Kartı ile ödeme
Kredi Kartına Taksit
Nakit Ödeme İmkanı

“Osmangazi Airfel Servisi 7/24” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA