Osmangazi Altus Servisi Hizmetleri

|

Osmangazi Altus Servisi

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Bursa’da bulunan tecrübeli Osmangazi Altus Servisi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz tek hedefimiz, personellerimizle birlikte müşteri memnuniyeti ve en güvenilir teknik servis hizmetlerini sunmaktır. Sizlerin bölgemizdeki günlük hayatınızda çoğunlukla kullandığınız cihazlarınızda oluşabilecek tüm sorunlarınızı gideriyor ve pratik çözümler üreterek sizleri mağduriyet yaşamaması adına sizleri bu dertten kurtarıyoruz. Bizlere ulaşmak istiyorsanız belirtmiş olduğumuz ilgili iletişim adreslerimizden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bizlerden istediğiniz her türlü destek ihtiyaçlarınızı ve aklınıza takılmış soru varsa eğer, tüm bunları bizlere sorabilirsiniz.

Alanında profesyonel teknik ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin mutlu kalmaları için elimizden gelen gayreti ve çabayı gösteriyoruz. Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, ankastre ürünlerimizden elektronik ev aletlerine, klimalarımızdan vantilatör hakkında tüm sorunlarınızı gideriyor, montaj ve onarım işlerinizi ve ihtiyacınız olan tüm danışmanlık hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Firmamız için her şeyden önemlisi müşterilerimizin en iyi hizmeti almalarını sağlamaktır. Firmamızda verdiğimiz hizmetlerde, müşteri memnuniyetini esas alarak çalışıp pratik, hızlı ve çözüm odaklı yaklaşmaya özen göstermekteyiz.

altus servisi
altus servisi

Teknik Servis Ve Çağrı Merkezi Hizmetimiz

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Çalışanlarımız sizlere müşterilerimizin memnun ve güler yüzlü kalmalarını önemseyerek ilkelerimizden asla şaşmayarak ellerinden gelenin en iyisini pratik bir şekilde ve özenle yapmaktadırlar. Bizler kendimizi her geçen gün bir adım daha öteye taşımak adına ekip arkadaşlarımızın işinde profesyonel olmalarına ve hataya pay bırakmayacak konuma gelmeleri için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Tüm bu tamirat, onarım, yenileme ve yedek parça değişimi gibi işlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Herhangi bir cihazınızla ilgili yaşadığınız sorunlarda yardıma ihtiyacınız var ise belirtmiş olduğumuz çağrı merkezi iletişim adreslerimiz ile bizlerle birlikte günün her saatinde iletişim içerisinde olabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin bütün sorunlarını önemsiyoruz. Sizlerin bulunmuş olduğu bütün arıza taleplerinizde sorunlarınızı yakından inceliyor ve oluşabilecek sorunları da göz ardı etmeksizin çalışma şemalarımızı oluşturuyoruz. Sizlerle iletişim hatlarımızda bizlere vermiş olduğunuz cevaplar ile birlikte arızayı tanımladıktan sonra en kısa süre içerisinde en kalıcı çözümü üretiyoruz, arızanın giderilmesi için çalışmalara başlıyoruz. Osmangazi Altus Servisi olarak siz değerli müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmek istemeyiz. Bu sebepten ötürü bütün cihazlarınız için 2 yıl garanti hizmeti veriyoruz. Garanti kapsamında oluşan arızalarda sizlere her türlü desteği ve çözümü oluşturuyoruz.

Bizleri Neden Tercih Etmelisiniz?

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Tüm müşterilerimiz ile beraber sağlamakta olduğumuz iletişimimizi oldukça kaliteli ve bağlı tutmak için her şeyi yapıyoruz. Osmangazi Altus Servisi olarak firmamızdaki siz değerli müşterilerimizin sahip olduklarım tüm müşteri haklarına sonuna kadar sahip çıkıyoruz. Çünkü bizler firmamızı firma yapan değerlerin müşteri memnuniyeti, müşterilerimizin güler yüzü, samimiyet ve bizlere oluşturduğunuz güvenden oluştuğuna inanıyoruz.

Genel olarak sizlerden isteğimiz, sizler için bu kadar özenli ve özverili çalışırken bunların yanında müşterilerimiz ile karşılıklı olarak bir güven ortamı kurmaktır. Sizlerden kazanmış olduğumuz güven sayesinde her türlü servis adımlarımızda veya sonrasında şimdiye kadar hiçbir sorunla karşı karşıya kalmamış olmamızdır. Çağrı merkezimizden bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz. Bizler de siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak ve sizlerin yüzünü güldürmek adına her türlü hizmeti vermekte olduğumuz hizmetlerimizi yapabileceğimiz en iyi şekilde yapıyor ve bununla da firmamız olarak gurur duyuyoruz. Günümüzde de birden fazla çeşitli ödeme yöntemlerimiz yer almaktadır. Bu ödeme yöntemleri sayesinde de hiçbir sıkıntı çekmeden son aşama olan ödeme yöntemlerini halledebilirsiniz. Bizlere çağrı merkezlerimizden günün hafta aralarında günün her saati ulaşabilir bizlerden her türlü destek talebinde ve aklınıza takılan sorularda bulunabilirsiniz.

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA