Osmangazi Arçelik Servisi

|

Osmangazi Arçelik Servisi

Çağrı Merkezi Numaramız : 0850 305 99 30

Osmangazi Arçelik Servisi olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, acil çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir ve teknik servisimizden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ev dostu bir firma olarak pratik ve hızlı çözümler ile günlerce eviniz tadilatta kalmadan temiz, çabuk ve güvenli bir şekilde hizmetimizi veriyoruz. Tecrübeli ekibimizle birlikte, tek hedefimiz sektörde bulunduğumuz ilk günden itibaren siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Alanında profesyonel teknik ekibimizle birlikte müşterilerimizin mutlu olmaları için elimizden gelen gayreti göstermek için çabalıyoruz.

Bursa’nın her türlü semtine destek talebiniz doğrultusunda servis hizmeti sağlamaktayız. Arçelik servis personellerimizin tek hedefi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Arçelik servis bakımı ve onarımı, ürün montajı, ankastre, beyaz eşya ulaşım ve onarım servisimiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetleri için elimizden gelen gayret ve çabayı sağlamaktayız. Verdiğimiz tüm servis ve yedek parça değişimlerinde 1 yıl garanti veriyoruz.

osmangazi arçelik servisleri
osmangazi arçelik servisleri

Osmangazi Arçelik Servisi Hakkımızda

Günlük yaşantımızın en önemli ihtiyaçlarını gelişen teknolojiler ile karşılamaktayız. Kombi, klimalar, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buz dolapları ve televizyon gibi günlük eşyalarımız zamanla arıza yapıp rutin yaşantımızın aksamasına sebepler oluşturabilir. Bursa’nın tüm semt ve ilçelerinde hizmet veren ekibimiz profesyonel ve çözüm odaklı servis ekibimizden oluşmaktadır. Teknik servisimiz arızalı olarak bildirdiğiniz bütün cihazlarınızda gerekli ön incelemeleri ve oluşan arızalar için gerekli kalıcı çözümü üretiyor ve giderilmesini sağlıyoruz.

Çağrı Merkezi Numaramız : 0850 305 99 30

Siz değerli müşterilerimizin bizlere talepte bulunduğu sorunları inceliyor ve oluşabilecek sorunları da göz ardı etmeksizin çalışma şemaları oluşturuyoruz. Bizlere vermiş olduğunuz cevaplar ile arızayı tanımladıktan sonra pratik ve en kısa süre içerisinde en geçerli çözümü üretiyor ve arızanın giderilmesi için çalışıyoruz. Osmangazi Arçelik Servisi olarak servisimizde ve cihazlarımızda oluşabilecek her türlü sorun ve arızadan ötürü siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek amacıyla garanti kapsamında sizlere her türlü desteği ve çözümü sağlıyoruz.

Corona Virüs Sürecinde Çalışıyor Muyuz?

Sokağa çıkma yasağının olmadığı süreçlerde Osmangazi Arçelik Servisi olarak firmamızdan elbette hizmet alabilirsiniz. Bu zorlu süreçte en önemlisi bulaşık ya da çamaşır makinesi gibi temizlik cihazlarınızdan birinin arızalanmasıdır. Özellikle bulaşıklar elde yıkanması gerektiği için risk içermektedir. Teknik servislerimiz günün her saatinde sizlerin mağdur olmaması adına siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedirler.

Bu tür mağduriyet yaşamamanız adına cihazlarınızın servis bakımı ve onarımlarını yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Belli bir sürede bakımı yapılmayan klimalar istediğiniz bir derecede soğuk veya sıcak havayı veremez. Bundan daha önemlisi filtreleri belli bir süreden sonra kirleneceği için ortama verdiği hava da kirli olacaktır. Bizler Arçelik teknik servisi olarak klimalarınızdan beklediğiniz performansı almanızın garantisiyiz. Hafta arasında mesai saatleri içerisinde Arçelik servis talebinde bulunabilirsiniz. Bulunduğunuz talep doğrultusunda siz değerli müşterilerimize en yakın zamanda yardımcı olabilmek adına hizmet verilecektir.

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA