Osmangazi Ariston Servisi

|

Osmangazi Ariston Servisi

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Bursa’nın en iyi Osmangazi Airfel Servisi olarak, sizlerin bu bölgedeki kombi, klima, termosifon ve solar sisteminiz hakkında sorunlarınızı gideriyor ve ihtiyacınız olan tüm danışmanlık hizmetlerini sunuyoruz. Bizler tüm bu hizmetlerimizle beraber edinmiş olduğumuz temel ilkeyi de tabii ki tüm müşterilerimizin bizlerden kazanmış olduğu memnuniyet olarak belirledik.  Tecrübeli ekibimizle birlikte, tek hedefimiz sektörde bulunduğumuz ilk günden itibaren siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Alanında profesyonel teknik ekibimizle birlikte müşterilerimizin mutlu olmaları için elimizden gelen gayreti göstermek için çabalıyoruz. Bizler siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanmak adına her türlü hizmeti vermekte olduğumuz hizmetlerimizi yapabileceğimiz en iyi şekilde yapıyor ve bununla da firmamız olarak gurur duyuyoruz. Tüm ekibimiz müşterilerimizin güler yüzlü ve memnun kalmaları adına ilkelerimizden asla şaşmayarak ellerinde gelenin en iyisini özenle ve titizlikle yapmaktadırlar.

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Cihazlarımızın Avantajları

İhtiyaçlarınız doğrultusunda sipariş etmiş olduğunuz cihazlarınız günlük hayatınızda bir çok yerde sizler için avantaj sağlamaktadır. Kombi kullanmanızın avantajı bağımsız ısınma konforu sağlamaktır. Siz değerli müşterilerimiz istediğiniz sürede istediğiniz kadar ısınabilirsiniz. Kombiler, merkezi sistemlerin aksine sizlerin istediği kadar yakıt parası ödemenizde ve bireysel tasarruf etmenizde yardımcı olmaktadır. Ayrıca kullanım sularınızda sıcak suyu ısıtmasında da kullanılan kombiler sıcak su kullanmanız için ayrı bir cihaza gerek duymanızı engeller. Yoğuşmalı kombilerimiz ile yoğuşmasız kombilerimizin arasındaki farklar nelerdir?

Yoğuşmalı kombilerimizin, yoğuşmasız kombilerimize oranla daha az enerji harcamasıdır. Genellikle geniş alanlara sahip evlerin tercih ettiği yoğuşmalı kombiler diğer kombilere kıyasla daha az enerji harcama yaptığından daha çok ısı açığa çıkarabilmektedirler.

Kullandığınız klima size uygun sıcaklığı ayarlamanızı sağlar. Uygun sıcaklıktaki ortamda sizler daha az terlersiniz, bu da muhtemel su kaybına uğrama ihtimalinizi azaltır. Klimalarımızın filtreleme özellikleri sayesinde alerjenlerden kurtulmanızı sağlar ve alerjik reaksiyona maruz kalmaktan kaçınmanızı sağlar, polenlerden kurtulmuş olursunuz. Uygun koşullarda klima kullanımında doğal sıcak ortamdan kurtarıp beyin fonksiyonlarınızı ve bedensel aktivitelerinizi düşürmenizi önler. Osmangazi Ariston Servisi olarak klimanızın kurulumunu tamamıyla yapıyoruz, bakımlarını da düzenli bir şekilde yaptırmayı ihmal etmezseniz soluduğunuz havanın kalitesini yükseltir. Bunlar stres ve buna bağlı sıkıntıları, bu tür sıkıntılardan doğabilecek hastalıkları engellemiş olur.

Solar sistemlerimizin avantajları, güneş tükenmeyen enerji kaynakları arasındadır. Bu sayede güneş enerjisini kullanmanız için hiçbir yakıta ihtiyacınız yoktur. Yiyeceklerinizi kuruturken, sıcak su elde ederken ve enerji üretirken kullanım sağlayabilirsiniz. Bu yöntemler tamamen doğal bir şekilde yapıldığı için hiçbir şekilde çevreye zarar vermezsiniz. Bizden temin edeceğiniz solar sistemlerde maksimum düzeyde performans alacağınızın garantisini veriyoruz. Güneş ışınımından maksimum sıcak su elde edebilmek adına yüksek sıcaklıkta kullanım suyu oluşturur.

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Teknik Servis Ekibimiz

Osmangazi Ariston Servisi olarak her bölgeye yakın teknik servisimizle birlikte zamanında bulunduğunuz bölgeye gelip sizlere hizmet sağlayabilmek adına kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Teknik servisimiz, bakım, onarım ve montaj işlemlerinde sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde sizlerin sağlamış olduğu cevaplar doğrultusunda arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde 1 yıl garantili bir şekilde parça değişimi yapılmaktadır.

Bizlere çağrı merkezlerimizden günün hafta aralarında günün her saati ulaşabilir bizlerden her türlü destek talebinde ve aklınıza takılan sorularda bulunabilirsiniz. Bursa içinde bulunduğunuz her semte en kısa süre içerisinde hizmet vermekteyiz. Sizlerde ürün ihtiyacınızı karşılamak ya da arıza sorununuzu gidermek istiyorsanız bizlere ulaşarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizlerin hizmetimizden memnun ve mutlu kalması bizleri de mutlu eder.

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

 

 

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA