Osmangazi Baymak Servisi

|

Osmangazi Baymak Servisi

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Osmangazi Baymak Servisi olarak günün her saati servis anlayışını uygulamaya koyan firmaların başında gelmektedir. Bu anlayışla birlikte hem Baymak internet sitelerinde bulunan servis talebi bölümünden siz değerli müşterilerimiz hızlı bir şekilde destek talebi oluşturabilirsiniz. Hem de çağrı merkezlerimizden haftanın her gününde ve günün her saatinde Baymak cihazlarınızda oluşan sorunlara çözüm taleplerini bizlere ulaştırabilirsiniz. Yukarıda sayılan avantajlarımızdan uygun fiyatlarla yararlanmak ve cihazlarınızda oluşan sorunlarla ilgili teknik destek almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca internet sitelerimizde bulunan destek talebi kısmından bizlere sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Osmangazi Baymak Servisi Hakkımızda

Osmangazi Baymak Servisi iklimlendirme alanında uzun süredir hizmet vermiştir. Baymak bayileri hem müşterilerimizin hem de kamu özel kurumlarıyla birlikte teknik servis ihtiyaçlarına cevap verebilen bir yapıdadır. Bu sebepten dolayı servis kalitemizi göz önünde bulundurarak siz değerli Baymak cihazı kullanıcılarımızın daha huzurlu, konforlu ve hızlı bir teknik servis imkanına sahip olmaktadır. Bu sayede günlük yaşamlarını kolaylaştıran cihazlarımızı kuşkusuz tercih edebilirsiniz. Bizler müşterilerimizin memnuniyetini amaçlayarak hizmetlerimizi en profesyonel eğitimleri almış deneyimli kadrolarımızla sürdürmekteyiz.

Bunların haricinde uygun fiyat avantajlarımız ve orijinal yedek parça desteğimiz de, işçilik garantisi teknik servislerimizde uygulanan kalite standartlarımızdandır. Bildirmiş olduğunuz arıza taleplerinde oluşan yedek parça değişimleri 1 yıl teknik servis garantimiz altındadır. Cihazlarınıza sağlamış olduğumuz işçilik hizmetlerimiz de aynı olarak 1 yıl boyunca garanti kapsamı içindedir. Bir yıl içerisinde değiştirmiş olduğumuz parçalardan hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz.

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Teknik Servis Ekibimiz

Osmangazi Baymak Servisi olarak her bölgeye yakın teknik servisimizle birlikte zamanında bulunduğunuz bölgeye gelip sizlere hizmet sağlayabilmek adına kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Teknik servisimiz, bakım, onarım ve montaj işlemlerinde sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde sizlerin sağlamış olduğu cevaplar doğrultusunda arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde 1 yıl garantili bir şekilde parça değişimi yapılmaktadır.

Bizlere çağrı merkezlerimizden günün hafta aralarında günün her saati ulaşabilir bizlerden her türlü destek talebinde ve aklınıza takılan sorularda bulunabilirsiniz. Bursa içinde bulunduğunuz her semte en kısa süre içerisinde hizmet vermekteyiz. Sizlerde ürün ihtiyacınızı karşılamak ya da arıza sorununuzu gidermek istiyorsanız bizlere ulaşarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizlerin hizmetimizden memnun ve mutlu kalması bizleri de mutlu eder. Bursa Osmangazi içerisinde Baymak servisimizin sizlere sağladığı imkanlar, kurulum, montaj ve de montaj hizmetleri, Baymak markalı cihazlarınıza bakım hizmetleri, talepte bulunduğunuz arızaya dayalı tespit, onarım ve çözüm destekleri, bakım paketlerinden yararlanma imkanı ve garanti süresi uzatma avantajı gibi hizmetlerimizden sorunsuz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Günlük hayatımızda kolaylık sağlayan fakat ihmal edilmesi durumunda hayati tehlikeler yaratabilecek doğal gaz kaçağı ihtimallerine dikkat edilmesini önemle rica ederiz. Olası bir gaz sızıntısında ilk olarak 187 numaralı hattı arayıp, gaz kaçağı olduğunun haberi verilmeli. Gaz kaçağı hissedildiğinde gaz vanasının hemen kapatılması, olası bir durumda gaza maruz kalınmaması adına kapı ve pencereler açılmamalı, ortamı havalandırmalı, kokunun bulunduğu ortamda kibrit veya çakmak kullanmamalı ve gaz kokusunun tamamen temizlendiğinden emin olana kadar hiçbir elektrik düğmesine hatta elektrik içeren eşyaya dokunulmamalıdır.

Alanımızda siz değerli müşterilerimize en güzel ve güvenli hizmeti vermeyi amaçlayarak çıktığımız bu yolda sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemlidir. İklimlendirme sektöründe uzun süreli köklü bir geçmişe sahip olduğumuzu ve ihtiyacınız doğrultusunda satışta bulunduğumuz cihazlarımızda tüketicilerimize ömür boyu destek sözü vermekteyiz. Gerek olsun tecrübesi, gerektiğinde pratik ve çözüm odaklı yaklaşımımızla değerli tüketicilerimizi korumak istemekteyiz.

Günlük hayatımızda kolaylık sağlayan fakat ihmal edilmesi durumunda hayati tehlikeler yaratabilecek doğal gaz kaçağı ihtimallerine dikkat edilmesini önemle rica ederiz. Olası bir gaz sızıntısında ilk olarak 187 numaralı hattı arayıp, gaz kaçağı olduğunun haberi verilmeli. Gaz kaçağı hissedildiğinde gaz vanasının hemen kapatılması,

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA