Osmangazi Beko Servisi

|

Osmangazi Beko Servisi

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Tecrübeli Osmangazi Beko Servisi olarak, tek hedefimiz personellerimizle birlikte sektörde bulunduğumuz ilk günden itibaren siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Alanında profesyonel teknik ekibimizle birlikte müşterilerimizin mutlu olmaları için elimizden gelen gayreti göstermek için çabalıyoruz. Teknik ekibimiz ile birlikte sizlere en güzel hizmeti sağlayabilmek adına her gün ileri adım atmak amacıyla kendimizi geliştirmekteyiz. Bizlerden istediğiniz her türlü teknik desteklerinize çağrı merkezlerimden yardım alarak ulaşabilirsiniz. Servislerimiz oluşturduğunuz destek talebinden sonra bulunduğunuz konuma en yakın zamanda ulaşmakta olup, sorunlarınızı çözmek için sizlere her türlü desteği vermektedirler.

Osmangazi Beko Yetkili Satıcı Ve Teknik Servisimiz

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Siz değerli müşterilerimizin isteklerine yönelik satış hizmeti ve sonrasında teknik destek sunan ekibimiz sizlerin memnuniyeti için müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadırlar. Güvenilir, pratik, sürekli çözüm odaklı çalışan ekibimizin sizlerden istekleri onlara güvenmenizdir. Siz değerli müşterilerimize karşı her daim sözünün eri şekilde ve pratik çözümlerle yaklaşan teknik ekibe sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Servisimiz girişimci, pratik çözümlü ve çözüm odağı ruhuyla 2017 yılında kurulmuştur. 2017’den bu yana siz değerli müşterilerimizin güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen her şeyi yapmak için çabalıyoruz.

Acil teknik servislere ihtiyacınız olduğu her durumda bizlere çağrı merkezlerimizden ulaşabilirsiniz. Kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, ses sistemleri, ısıtma sistemleri, aspiratör, televizyon, klima ve endüstriyel ürünler ile ilgili Osmangazi Beko Servisi olarak yaşadığınız bütün sorunlarda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamızın güvencesinde yaptığımız hizmetin 2 yıl süreli garantisini vermekteyiz. Yapılan onarımlar sonrasında arızalı cihazları sorunsuz olduğundan emin olup teslim ettikten sonra faturanız anında kesilir ve teslim edilir.

Servislerimiz bulunduğunuz konuma ulaşabildiği en hızlı sürede ulaşmaya çalışmaktadır. Bulunduğunuz konuma ulaşım sağladıktan sonra cihazınızda arıza tespiti oluşturarak müşteriden onay aldıktan sonra arıza onarılır, ihtiyaç duyulması halinde parça değişikliği yapılabilir.

Beko Çağrı Merkezi Ve Online Bilgi

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Cihazlarınızda yaşadığınız bütün sorunlar hakkında aklınıza takılı kalan soruları çağrı merkezimizi arayarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Çağrı merkezimizden hafta içerisinde 7/24 hizmet alabilirsiniz ve bizleri ararken bulunduğunuz konuma en yakın Beko şubesi ya da yetkili servis olmasına özen gösteriniz. Eşyalarınız hakkında çağrı merkezimizden bilgilendirmeler alabilirsiniz.

Beko kendi oluşturduğu web sitesinden siz değerli müşterilerimize her bölümden yardımcı olabilir. Kurucularını, geliştiricilerini, cihaz fiyatlarını, fiyat performans ürünlerini, konumunuza en yakın Beko şubesinin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Osmangazi Beko Servisi olarak bizleri diğer firmalardan üstün tutan özelliğimiz ürünlerimizin fiyatının performanslarına göre düşük ve performanslarının yüksek olmasıdır. Ürettiğimiz teknolojilerdeki her ayrıntıya dikkat ediyoruz. Sizlere birden fazla hizmet vermekle birlikte bütün sorunlarınıza da çözüm odaklı yaklaşarak cevap vermek için gayret gösteriyoruz. Çağrı merkezlerimize hafta içinde günün her saatinde ulaşabilir, aklınızda takılı kalan bütün sorunlarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA