Osmangazi Beko Servisi | Beyaz Eşya Servisi 7/24 | Bursa Merkez Servis

|

Osmangazi Beko Servisi

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Osmangazi Beko Servisi olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen görev anlayışıyla Beko servisi, acil çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir teknik servisten yardım isteyebilirsiniz. Her zaman konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında veya ürünler ile ilgili soruları yöneltebilirsiniz.
 Osmangazi Beko servis olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile Bursa’nın her semtine servis hizmeti götürmekteyiz. Servisimiz her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızla ve garantili servisi hizmeti vermektedir.

Bursa Osmangazi Beko Servisi
Bursa Osmangazi Beko Servisi

Osmangazi Beko Servisi

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Osmangazi Beko Servisi

Deneyimli Osmangazi Beko Servisi, Arçelik servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Beko beyaz eşya servisi, ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

Osmangazi Beko servisi olarak her bölgeye yakın Beko servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Osmangazi Beko servis onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Mobil Servisimiz Haftanın Her Günü Hizmetinizde

Osmangazi Beko Servis Hizmeti

1 Yıl Garanti Tüm Servis Ve Yedek Parça Değişimlerinde Garanti Veriyoruz.

Osmangazi Beko servis olarak Beko ürün arızalarında 7 gün 24 saat servis hizmeti ile yanınızdayız. Beko ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı Beko servis ekibimize sorabilirsiniz.

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Beko SERVİSLERİ HİZMET BÖLGELERİ​

Beko Servisleri olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettirmeye çalışmaktayız.

Sunduğumuz Beko servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Beko servisi olarak görev yapmaktayız.

Bursa Osmangazi Beko Servisi
Bursa Osmangazi Beko Servisi

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Osmangazi Beko Teknik Servisi

Osmangazi Beko servisi olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Beko servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Beko servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Osmangazi Beko Teknik servis çözüm merkezine telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir. Konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Beko Beyaz Eşya Servis, Beko Klima Servis, Beko Buzdolabı Servis, Beko Çamaşır Makinası Servis, Beko Bulaşık Makinesi Servis, Beko Derin Dondurucu Servis, Beko Fırın Servis, Beko Ankastre Ocak Servisi

Beko Klima Servisi olarak klimanızdan beklediğiniz performansı almanızın garantisiyiz.

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Servisimiz

Tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik satış sonrası hizmet ve teknik destek sunan ve kendini sürekli geliştiren Merkez servis Bursa girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyon ruhuyla 2017 yılında kurulmuştur. İnsan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla hızlı çözümler sunmaktadır

Müşteri Memnuniyeti

Dürüst, güvenilir, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

Karşılıklı Güven

Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.

Hızlı ve Güvenilir Servis Anlayışı

İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.

Servis Teknisyenlerimiz

Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak.

ACİL TEKNİK SERVİS ÇAĞIRIN!

Acilen Teknik Servise mi ihtiyacınız var? Bursa ili ve çevresindeki tüm müşterilerimize en kısa sürede cevap veriyoruz!

Klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, aspiratör, ocak, fırın, televizyon, ses sistemleri, ısıtma sistemleri, endüstriyel ürünler ile ilgili arıza ve bakım hizmeti için servisimizden hizmet alabilirsiniz. Firmamız güvencesinde yapılan hizmetin 2 YIL garantisi verilmektedir.
Onarım sonunda cihazı çalışır şekilde teslim ettikten sonra faturanız anında kesilir ve size teslim edilir.

Ödeme Yöntemlerimiz :

Kredi Kartı ile ödeme
Kredi Kartına Taksit
Nakit Ödeme İmkanı

“Osmangazi Beko Servisi | Beyaz Eşya Servisi 7/24 | Bursa Merkez Servis” üzerine bir yorum

  1. Gerçekten Etkili bir servis Osmangazi Beko Servisi ‘ni 0850 305 99 30 bu numaradan arayarak çağırdım gelen servis elemanları ile problemsiz şekilde arızamı çözdüler memnun kaldım.

    Cevapla

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA