Osmangazi Daikin Servisi

|

Osmangazi Daikin Servisi

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Bizler Osmangazi Daikin Servisi olarak sizler everebileceğimiz en kaliteli hizmeti yine en kaliteli şekilde sağlamaktayız. Bu hizmetlerimiz ancak beyaz eşya teknik servis hizmetleri ile sınırlıdır. Bu hizmetler ile beraber ön görülü olduğumuz bazı durumlar yer almaktadır. Bu durumlar ise müşterilerimizin memnuniyetini kazanma yönünde gerçekleşen her şeydir. Bizler de bu müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve onların yüzünü güldürmek adına her türlü hizmeti vermekte olduğumuz hizmetlerimizi yapabileceğimiz en iyi şekilde yapıyor ve bununla da firmamız olarak gurur duyuyoruz.

Çalışan ve Personel Kadromuz

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Bizler son derecede yetenekli, profesyonel ve artık işin ehli olan kişiler ile birlikte tüm bu tamirat, yenileme, onarım, yedek parça takımı ya da bakım gibi işlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Osmangazi Daikin Servisi, tüm bu profesyonelliği sayesinde her geçen gün daha çok müşterinin yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Eğer herhangi bit beyaz eşya ile ilgili sıkıntı yaşıyorsanız ve yardıma ihtiyacınız var ise belirtilmekte olan çağrı merkezi irtibat numaramız ile birlikte bizler ile birlikte 7/24 iletişim halinde olabilirsiniz. Bu iletişim sonrasında da ilk fırsatta çalışanlarımız sizlerin belirtmiş olduğu adrese gelecek ve sorun en hızlı şekilde kökten olacak bir şekilde çözülecektir.

Vermekte olduğumuz hizmetler tamamen beyaz eşya teknik servis hizmetleri ile sınırlıdır. Bakım, onarım, ya da tamir gibi hizmetleri profesyoneller tarafından yapılmaktadır ve bunun yanında da yedek parça kullanımı konusunda da garantisi olan ürünler kullanarak da sizler eheme güven hem de kalite açısından temenni vermiş oluyoruz.

Beyaz Eşya Teknik Servisi

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın ya da kombi gibi beyaz eşyalarda vermekte olan bu hizmetlerimiz tamamen müşteri memnuniyeti ve güler yüzü ile yapılmaktadır ve böylelikle de her geçen gün çok daha fazla memnuniyet ile beraber yolumuza firmamız olarak da emin adımlar ile ilerlemekteyiz.  Osmangazi Daikin Servisi aslında tüm bu şartlar ile birlikte müşteriler ile birlikte oldukça kaliteli olan bir güven ortamı oluşturmaya çalışmaktadır. BU yüzden de yapmakta olduğu her şey ve atmakta olduğu her adım ise tamamen resmi bir şekilde de ilerlerken ödeme yöntemleri de bu resmi işlemlere dahil edilmektedir. Bununla beraber de birçok çeşitli ödeme yöntemlerimiz de yer almaktadır bu yüzden de müşterilerimiz ödeme aşamalarında bile asla sıkıntı çekmeden çok kolay bir şekilde işleri halledebilmektedirler.

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Osmangazi Daikin Servisi adı altındaki firmamız müşterilerimizin sahip oldukları müşteri haklarına sonun kadar sahip çıkıyor ve bu doğrultuda da yaptığı her şey ve söyledikleri açısında da oldukça özenli bir şekilde hareket etmekteyiz. Çünkü bizler bir firmayı firma yapan şeylerin müşteri memnuniyeti, güler yüz, samimiyet ve güvenden geçtiği kanısına sonuna kadar inanıyor ve bu doğrultuda da emin adımlar atarak ilerliyoruz.

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

“Osmangazi Daikin Servisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA