Osmangazi Demirdöküm Servisi

|

Osmangazi Demirdöküm Servisi

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Osmangazi Demirdöküm Servisi olarak, Türkiye’de ısıtma ve iklimlendirme pazarlarında önde gelen servislerden olduğumuzu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bursa ili dahil tüm Türkiye’de yaygın servis ağımız, özel donanımlı teknik servislerimiz ve yetkili servislerimiz ile hizmet vermekteyiz. Ekonomik ürünlerimize dayalı olarak uzmanlaştırılmış yetkili servisimiz ve servis teknikerlerimizle birlikte siz değerli müşterilerimize hızlı ve zamanında hizmet verebilmek adına çalışmalar yapmaktayız. Yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini önemseyen, yetkili servislerimizden destek almak için tek yapmanız gereken çağrı merkezlerimizden bizleri aramak. Bursa’nın her yerinde yetkili servis ağımız ile birlikte cihazlarınızı uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilmeniz adına hizmet veriyoruz.

Sizlerin evlerinizde sevdiklerinizle birlikte konforlu bir şekilde ısınması, can ve mal güvenliğiniz adına  bizler haricinde yetkilendirilmemiş kurum veya kişilerden bakım, servis ve tamir hizmeti almaktan kaçınınız. Bizler sizin her türlü tamir, servis ve bakım hizmetlerinizde sizlere yardımcı olmak için günün her saatinde çalışıyoruz. Sizler bizim için önemlisiniz.

Klimalarımız Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Klimalar çalışırken ses seviyeleri nasıldır?

Klimalarımız iç ünitenizdeki sirkülasyon fanları ve dış ünitedeki kompresör sebebiyle belli bir ses seviyesinde çalışmaktadırlar. Klimalarımız düşük ses seviyesinde konforlu bir iklimlendirme sağlarlar.

Klima seçiminde hangi özelliklere dikkat etmeliyiz?

Bütçenize uygun olan klimayı seçerken elektrik tüketiminin seviyesini belirleyen enerji seviyesi dikkat etmeniz gereken en önemli kriterdir. Ayrıca hava filtreleri, ses seviyesi, iç ünite dizaynı ve servis ağı önemli kriterlerdendir. Klimalarımız düşük enerji tüketimi ve sağladığı geniş servis ağı ile kullanıcılarımıza en yüksek konforu sağlar.

Klimanın insan sağlığına bir zararı var mıdır?

Doğru yere montajı edilmiş, kapasitesinde doğru seçim yapılmış ve bakımları düzenli olarak yapılan klimaların sağlığımız açısından insanlara hiçbir zarar teşkil etmez. Klima bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmayı unutmayın.

Kombilerimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Kombi kullanmamızın avantajları nelerdir?

Kombiler, merkezi sistemlerin aksine sizlerin istediği kadar yakıt parası ödemenizde ve bireysel tasarruf etmenizde yardımcı olmaktadır. Ayrıca kullanım sularınızda sıcak suyu ısıtmasında da kullanılan kombiler sıcak su kullanmanız için ayrı bir cihaza gerek duymanızı engeller.

Kombi ile ısınmak güvenli midir?

Kombilerde gaz kaçaklarına, alev sönmesine, aşırı sıcaklık ve soğukluğa, baca çekmemesine ve baca tepmesine karşı TSE’nin koymuş olduğu tüm tertibat ve önlemler alınmıştır. Demirdöküm olarak kombilerimiz oldukça güvenlidir.

Kombimi en ekonomik nasıl kullanabilirim?

Demirdöküm kombilerimizin yanında verilen  kontrol tertibatları ile cihazınızın daha ekonomik bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Cihazınızda bulunan ısıl gücünün kullanmış olduğu radyatör ısıl gücü ile uyumlu olması gerekmektedir. Cihazınızı ilk devreye alma işleminde ısıl güç ayarı Osmangazi Demirdöküm Servisi tarafından yapılmaktadır.

Bizlere çağrı merkezlerimizden günün hafta aralarında günün her saati ulaşabilir bizlerden her türlü destek talebinde ve aklınıza takılan sorularda bulunabilirsiniz. Bursa içinde bulunduğunuz her semte en kısa süre içerisinde hizmet vermekteyiz. Sizlerde ürün ihtiyacınızı karşılamak ya da arıza sorununuzu gidermek istiyorsanız bizlere ulaşarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bizler de siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak ve sizlerin yüzünü güldürmek adına her türlü hizmeti vermekte olduğumuz hizmetlerimizi yapabileceğimiz en iyi şekilde yapıyor ve bununla da firmamız olarak gurur duyuyoruz. Çünkü bizler bir firmayı firma yapan şeylerin müşteri memnuniyeti, güler yüz, samimiyet ve güvenden geçtiği kanısına sonuna kadar inanıyor ve bu doğrultuda da emin adımlar atarak ilerliyoruz. Bize ulaşmak istiyorsanız eğer belirtilen ilgili irtibat numaramızdan kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bursa’da Osmangazi Demirdöküm Servisi olarak bizlerden günün her saati destek talebinde bulunabilirsiniz.

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

“Osmangazi Demirdöküm Servisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA