Osmangazi ECA Servisi

|

Osmangazi E.C.A Servisi

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Osmangazi E.C.A Servisi olarak cihazlarımızı dünya kalitesi ve standartlarında, servis hizmeti olanakları, kullanım kolaylığı, müşteri ve servis ilişkilerimizde devamlılık ve tatmini sağlamak adına kamuoyunda sahip olduğumuz imajımızı korumak adına kendimizi geliştiriyoruz. Varlığımızın dayanağı olan doğruluğumuzdan hiçbir zaman ödün vermeden helal kazanç ve israftan kaçınmak adına, yasalara ve ahlaki kurallarımıza saygılı, dürüst ve adil çalışma ilkesini benimsedik. Bizler bu ilkelerimizi gelecek kuşaklarımıza da devretmek amacıyla, tüm faaliyetlerimizde çevremizi koruma amacıyla hareket ediyoruz. Sizlerin eviniz ve iş yeriniz hakkında en iyi şekilde sorunlarınızı gideriyor, montaj ve arıza onarımı sonrasında ihtiyacınız olan bütün danışmanlık hizmetlerini sizlere sunuyoruz.  Saygılı, dürüst ve adil çalışma ilkesi doğrultusunda siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti de bizler için çok önemlidir. Tecrübeli ekibimizle birlikte, tek hedefimiz sektörde bulunduğumuz ilk günden itibaren siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Sıkça Sorulan Sorular

Kombimi nasıl daha ekonomik kullanabilirim?

Binanızda bulunan, cam, kapı, duvar ve çatı izolasyonunuz yetersiz bir vaziyette ise ilk olarak uygun bir şekilde yapmanızı öneririz. Çatınızda bulunan ısı kaybınız %20 civarında olacaktır. Ayrıca panellerde bulunan radyatörlerinize taktıracağınız E.C.A termo statik radyatör valfleri ile birlikte tam ve kesin bir tasarruf sağlamış olursunuz. Artı olarak ısıtma maliyetinizi oda termostatı ya da termostat dış hava kullanarak da azaltabilirsiniz.

Doğalgaz hangi açılardan daha üstündür?

Çevreyi kirletmeyen çevreci bir enerji kaynağıdır. Dünya çapında kullanımı hızlıca yaygınlaşan, yüksek ısıl değeri sayesinde cazip bir gazdır. Gaz halinde olması nedeniyle yüksek verimle yanar, yakıcı ve yanıcı moleküllerin birleşmesi daha kolaydır. Enerjiyi istediğiniz oranlarda kullanma ve tasarruf etme gibi bir şansınız mümkündür. Çok kısa sürede yakılabilir ve istediğiniz zaman söndürebilirsiniz. Diğer yakıtlara göre daha ucuzdur. Petrolün bilinen kaynakları için 30 yıl gibi bir ömür söylenirken, bu süre doğalgaz için 70 yıldır.

Cihaz bakımları nasıl yapılır? Her yıl yapılması gerekli midir?

Cihazınızın daha uzun ömürlü olması, sağlıklı ve verimli çalışması için düzenli olarak yılda bir kez, kış mevsimine girmeden hemen önce bizlere bakımlarını yaptırmanı gerekmektedir. Cihazınızın bütün fonksiyonlarını kontrol ederek, gerekli ayarlarını, genel temizliğini ve uygun olan değişikliklerini yaparak cihazınızı yeni sezona girerken sorunsuz olarak hazırlarız. Bacalı tip kombi, soba ve şofben, kat kaloriferi ya da katı yakıtlı soba kullanıyorsanız eğer can güvenliğiniz için, cihazınızın bağlı olduğu bacanın kontrolünü ve temizliğini mutlaka yaptırmanızı öneririz.

Sokağa Çıkma Yasaklarında Çalışıyor Muyuz?

0850 305 99 30 7/24 Çağrı Merkezi

Sokağa çıkma yasağının olmadığı süreçlerde Osmangazi E.C.A Servisi olarak firmamızdan elbette hizmet alabilirsiniz. Bu zorlu süreçte en önemlisi şofben ve kombi gibi sıcak su cihazlarınızdan birinin arızalanmasıdır. Özellikle soğuk kış günlerinde sizleri epey zorlayan durumlar olduğunun farkındayız. Teknik servislerimiz günün her saatinde sizlerin mağdur olmaması adına siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedirler. Sizlerin daima güler yüzlü bir şekilde kalmalarını hedefleyerek sizler için elimizden gelen gayret ve çabayı göstermeye çalıştığımızı belirtmek isteriz. Bu tür mağduriyet yaşamamanız adına cihazlarınızın servis bakımı ve onarımlarını yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Belli bir sürede bakımı yapılmayan kombi ve şofben istediğiniz bir derecede soğuk-sıcak su ve havayı veremez. Bizler Osmangazi E.C.A Servisi olarak teknik servisimizle birlikte kombi ve klima gibi cihazlarınızdan beklediğiniz performansı almanızın garantisiyiz. Hafta arasında sokağa çıkma yasağının bulunmadığı saatlerde ve mesai saatleri içerisinde E.C.A teknik servisi talebinde bulunabilirsiniz. Bizlere bulunduğunuz talep doğrultusunda müşterilerimizin sorunlarını  çözmek için sizlere teknik servisimiz en kısa sürede hizmet verecektir.

“Osmangazi ECA Servisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA