Osmangazi Franke Servisi 7/24

|

Osmangazi Franke Servisi

Bursa’nın tüm ilçelerinde Osmangazi Franke Servisi 7/24 bulunan geniş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan yetkili servisimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin daima yanında olmak adına elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Bakım, onarım ve montaj hizmetlerimizden çağrı merkezi hizmetlerimize kadar, cihazında oluşan her konuda yardım ihtiyacınızda ve aklınızda takılı kalan sorularınızda servis hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin her daim yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.

Osmangazi Franke Servisi olarak ev aletlerinizde istediğiniz her tamir ve arıza tespiti işlemlerinde hizmet sağlamaktayız. İsteğiniz doğrultusunda satın almış olduğunuz cihazlarınızın montajı, ilk bilgilendirmeleri, bakım ve onarım hizmetlerimizin yanında sunmuş olduğumuz ikame ürün, küçük ev aletlerinizi evinizden alıp, onarım sonrasında sorunsuz bir şekilde evinize bırakma, temizlik ve bakım ürün taleplerinizin evinize teslimatı gibi müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz en önemli ayrıcalıklarımızdır.

franke servisi
franke servisi

Teknik Servis Ve Çağrı Merkezimiz

Gündelik hayatında kullanmakta olduğunuz cihazlarınızın her konuda desteğe ihtiyacınız olduğu taktirde teknik servisimiz ve çağrı merkezimiz ile sizlere her zaman yardımcı olacaktır. Çağrı merkezimiz günün her saatlerinde sizlere yardımcı olabilmek adına hizmet veriyor. Bursa’nın tüm semtlerine yayılmış geniş teknik servisi ağımız, yılların bize kazandırmış olduğu deneyim ve tecrübelerimiz, alanında profesyonel teknik destek ekibimiz, son teknoloji donanımımız ve çözüm odaklı sunduğumuz teknik hizmetlerimiz ile daima hizmetinizde olacağız.

Teknik servislerimiz ve çağrı merkezimin gündelik hayatınızda sık sık kullanmış olduğunuz bulaşık makinesi, buzdolabı, davlumbaz ve fırın gibi ev aletlerinizin sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz adına size dilediğiniz her konuda bilgilendirme yapmaktadırlar. Pazar günleri de dahil haftanın her gününde çağrı merkezi hizmetimiz ile sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizlere cihazlarınız hakkında ihtiyacınız olan her konuda siz değerli müşterilerimizin tüm teknik problemlerini ve sorularını çözeceğimizden ve yanıtsız bırakmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hakkımızda

Osmangazi Franke Servisi olarak yetkili servis hizmetimizi Bursa’nın her ilçe ve semtlerine sunuyoruz. Buzdolabınızda, çamaşır makinenizde, bulaşık makinenizde, fırınınız ve klimanız ile alakalı bakımlarını, onarımını, montajını ve arıza tespiti hakkında pratik bir şekilde hizmetini sunmaktayız. Bursa’nın tüm semtlerinde profesyonel, tecrübeli ve işinin ehli teknik ekibimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz. Sadece telefondan aramanız ya da internet sitelerimizden bizlere ulaşmanız yeterlidir. Tüm iletişim adreslerimizden bizlere ulaşım sağlayarak, Franke servis hizmetimizi güvenli ve sorunsuz bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Bursa’nın tüm bölgelerini ağ gibi sarmış olan sağlam teknik kadromuzu bünyesinde barındırmakta olan Franke beyaz eşya servislerimiz geçen her zamanda daha çok büyümekte ve siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmeyi hedeflemektir .İşinde yeterli tecrübeyi sağlamış teknik ekibimiz, günümüz teknolojisine uyum sağlamış ve en önemlisi müşterilerimize en pratik ve hızlı bir servis hizmeti sunuyoruz.

Franke marka tüm ürünlerinizde oluşan arızalarda, bakım zamanları geldiği zamanlarda ve bilgi edinmek istediğiniz her zaman bizlere ulaşım sağlayabilir ve en güzel kaliteli servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Osmangazi Franke Servisi olarak en önem verdiğimiz amacımız olan Bursa’nın her hangi bir yerinde, nerede olduğunuz fark etmeksizin en kaliteli teknik servis hizmetimizi tek bir telefon ulaşımı ile ayağınıza kadar getirmektir. Müşterilerimizin hep güler yüzlü ve memnun kalmaları için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Cihazlarınızda mağduriyetler yaşamamanız için cihazlarınızın gerektiği zamanlarda bakımlarını ve onarımlarını yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Bizlerden ihtiyacınız doğrultusunda siz değerli müşterilerimizin sorunlarını pratik bir şekilde çözmek adına en kısa sürede hizmet veriyoruz. Bizlerden dilediğiniz her konuda çağrı merkezlerimizden hafta içerisinde her saate ulaşabilir, aklınıza takılan soruları ve arıza taleplerinizde bulunabilirsiniz.

“Osmangazi Franke Servisi 7/24” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA