Osmangazi Grundig Servisi

|

Osmangazi Grundig Servisi 7/24 ­| Bursa Merkez Servis | TV Beyaz Eşya Kombi Servisi

Osmangazi Grundig Servisi

Firmamız beyaz eşya ve ev sinema sistemleriniz konusunda Osmangazi Grundig Servisi uzman markalardan başta olarak karşımıza çıkmış olan Grundig için uzun süredir teknik servis sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor ve müşterilerimizin memnun kalmaları adına en iyi şekilde dinliyoruz. Osmangazi Grundig Servisi olarak kalitemizi en yukarıya taşımak adına sektörümüzü, tüm gelişmeleri ve günümüz teknolojilerini yakından takip etmekte olan bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmamızın kalitesine güvenen bütün müşterilerimizi yanıltmamak için elimizden geldiğince çok çalışıyor ve kusursuz bir servis hizmeti sağlamaya çalışıyoruz.

Servisimize iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. İnternet sitemiz ve çağrı hizmetimizden bizlerle iletişim sağlayabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan her konuda soru hakkında bizlerden fikir alabilirsiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden günün her saatinde destek talebi başvurusunda bulunabilir en yakın tarihe randevu oluşturma imkanınız bulunmaktadır.  Sizlere verdiğimiz hizmetlerimizde çözüm garantilerimiz haricinde ek olarak fiyatlarımızın uygunluğundan da mutlaka yararlanabilirsiniz.

Hakkımızda

Osmangazi Grundig Servisi olarak bizlerden hizmet almanız çok kolay ve diğer firmalarının yaptığı gibi telefon başında ya da internet sitemizden bulunduğunuz randevu taleplerinde sizleri dakikalarca ya da saatlerce bekleyip mağdur olmanızı istemiyoruz çünkü ekip arkadaşlarımız bu tür konularda oldukça tecrübeli ve randevu ve sorularını saniyeler içerisinde gerçekleştirebiliyorlar. Firmamız ile ilgili merak etmiş olduğunuz tüm sorularınıza en iyi şekilde cevap veriyor ve hizmet kalitemizi en iyi şekilde bir adım daha ileri taşıyoruz.  Sizler de beyaz eşya ve diğer ürünleriniz için hizmet talebinde bulunmak isterseniz bizlere hafta içi olduğu gibi hafta sonları da ulaşım sağlayabilir ve tüm servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tüm gelişmelerden haberdar olduğumuzu ve bütün sektörü yakından takip ettiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Servisimiz hakkında herhangi bir sorun yaşamayacağınızın garantisiyiz ve aklınızda hiçbir soru kalmaması adına işçiliğimiz ve gerektiği taktirde cihazlarınızda yapmış olduğumuz parça değişimlerinde 1 yıl siz değerli müşterilerimiz için garanti sunmaya devam ediyoruz.  Kalitemizden hiçbir zaman ödün vermemekle birlikte siz değerli müşterilerimizin karşısına çıkıyor, servis hizmetlerimizde sizlerin memnuniyetini en iyi şekilde sağlamayı ön planda tutuyoruz.

Grundig Televizyon Servisimiz

Televizyonlarınızın her hangi bir arıza yaşaması durumunda çözüm üretmek adına firmamızla güvenli bir şekilde çalışabilirsiniz. Bursa içerisinde her semte hızlı bir şekilde ulaşım sağlamakta elimizden geldiğince dikkatli davranıyoruz. Bunlara ek olarak, siz değerli müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmemek adına her türlü desteği sizlere sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetimizde tecrübemize tam olarak uyarak  işinde son derece uzman teknik servisimiz ve kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemiş ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin mutlu kalması için sorunlarınızı ortadan kaldırmak adına sürekli olarak çalıştıklarını belirtebiliriz.

Osmangazi Grundig Servisi olarak televizyonların müşterilerimiz için günlük hayatında ne kadar çok önemli olduğunu biliyoruz.  Televizyonlarınızın arızalanması her zaman farklı sebeplerden dolayı olabilir. Bazı zamanlar çok ısındığı için televizyonunuz arızalanabilir. Bu tür arızalardan kaçınmak için televizyonlarınızı normalinden daha çok sıcak ortamlarda ve çok uzun süre çalıştırmaktan kaçınmanızı öneririz. Şebekenizin cereyanında oluşan dalgalanmalarında televizyonunuzun arızalanmasında önemli bir etken olabilir. Şebekenizin cereyanında her hangi bir anormallik hissettiğiniz zaman yapmanız geren en önemli şeylerden biri televizyonlarınızın fişini çıkartmaktır. Televizyonlarınızı olası bir arızalanma ya da yangın riskinden korumak adına teknik servisimize danışarak hareket etmenizi önemle tavsiye ederiz.

Bursa Osmangazi içerisinde bulunduğunuz her konuma en kısa sürede hizmet veriyoruz. İstekleriniz doğrultusunda cihaz ihtiyacınızı ya da cihazınızda oluşan arızaları çözmek için bize dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz.

“Osmangazi Grundig Servisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA