Osmangazi Hotpoint Servisi

|

Osmangazi Hotpoint Servisi 7/24 ­| Bursa Merkez Servis | Kombi Beyaz Eşya Servisi

Osmangazi Hotpoint Servisi

Osmangazi Hotpoint Servisi olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ankastre bulaşık makinesi, klima ve kombi arızalarınızda yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimsemiş ekip arkadaşlarımızla ilke edinen en firma olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Tüm servis hizmetlerimizde gerek duyulduğu taktirde yapılan parça değişimlerinize 1 yıl süren ücretsiz işçilik ve yedek garantisi sunmaktayız. Tamir ve servis parça değişimlerinde servis ücreti alınmamaktadır. Yetkili geniş servis ağımız, gün boyunca gezici servislerimiz ve çağrı merkezimiz ile birlikte Bursa ve tüm ilçelerinde servis hizmeti sağlamaktayız.

Bir çok zaman tamir işlemlerimiz yüksek oranla bulunduğunuz konuma gerçekleştirilir. Çok düşük oranda, nadir bir şekilde cihazlarınızı atölyemizde tamir etmek üzere götürüyoruz. Bu da bizleri müşterilerimizin maduriyet yaşamamalarını sağlamaktır. Osmangazi Hotpoint Servisi olarak tüm ekip arkadaşlarımız işinde son derece profesyonellerdir. Günümüz teknolojisine en kaliteli hizmeti verebilmek adına devamlı bir şekilde eğitim görmektedirler.

Teknik Servisimiz

Teknisyenlerimiz alanında profesyonel olan ekip arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Değerli vaktinizin önemini biliyor, pratik ve en kısa şekilde çözüm üretiyoruz. Yapılan hizmetimiz sonrasında memnun kalmadığınız ya da aklınıza takılan bir soru olduğu zaman belirtmiş olduğumuz çağrı merkezimizi aramanız, o tür sorunları bir daha yaşamamanız bizler için çok önemli bir husustur. Osmangazi Hotpoint Servisi teknik desteği, bakım, tamir ve onarım gibi gereken durumlarda en iyi şekilde siz değerli müşterilerimizin yardım alması adına beklediğiniz üstün kalitedeki tüm hizmetleri kapsar.

Hotpoint marka cihazlarınızın modeli ya da üretim yılı her ne olursa olsun teknik olarak bütün konularda sizlere hizmet verebiliyoruz. Bursa’nın tüm semtlerine yayılmış geniş teknik servisi ağımız, yılların bize kazandırmış olduğu deneyim ve tecrübelerimiz, alanında profesyonel teknik destek ekibimiz, son teknoloji donanımımız ve çözüm odaklı sunduğumuz teknik hizmetlerimiz ile daima hizmetinizde olacağız. Garanti süreleri bitmiş olan ya da herhangi sebepten ötürü garanti kapsamının dışında olan tüm LG marka cihazlarınızın tüm teknik sorunlarınıza ekibimizle birlikte sizlere yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın. Bu tür garanti dışında olan cihazlarınızın tüm yedek parçası değişimlerimizin ve sağlamış olduğumuz teknik destek işlemlerini firmamız tarafından garantisi altındadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Merkezi sistem mi yoksa kombi mi daha ekonomiktir?

Kombi sistemlerimiz bireysel ısınma konforunun yanında tasarruf imkanları sağlamaktadır. Bu tasarruf özelliği sayesinde istediğiniz sürede sizlere istediğiniz kadar ısınma imkanı sunar. Ayrıca sıcak su ihtiyacınızda başka bir cihaz kullanmanıza gerek kalmaz. Dört ve daha üstü daire bulunan apartmanlarda merkezi kazan sistemi yakıt tüketimi olarak kombiden daha avantajlı olabilmektedir.

Geceleri kombimi nasıl kullanmalıyım?

Geceleri kombinizin kalorifer suyundaki sıcaklık ayarınızı düşürmenizi tavsiye ederiz. Kombinizi tamamen kapattığınız zaman tekrar açıldığında evinizi verimli bir şekilde ısıtabilmesi için daha çok enerji kullanmak zorunda kalınmasına ve bu sebepten dolayı yakıt tüketiminin artmasına sebep olmaktadır.

Klimamı nasıl daha ekonomik bir şekilde kullanabilirim?

Yaz aylarında ortamınızda bulunan yüksek nem, hissettiğiniz sıcaklığın da fazla olmasına sebep olmaktadır. Tasarruf sağlamak adına soğutma fonksiyonu yerine nem alma fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Varsa eğer zaman ayarı gibi özellikler kullanılabilir. İdeal ortam sıcaklığı adına cihazlar belirli bir süre önce çalıştırılabilir.

Bursa Osmangazi içerisinde bulunduğunuz her konuma en kısa sürede hizmet veriyoruz. İstekleriniz doğrultusunda cihaz ihtiyacınızı ya da cihazınızda oluşan arızaları çözmek için bize dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz. Alanımızda siz değerli müşterilerimize en güzel ve güvenli hizmeti vermeyi amaçlayarak çıktığımız bu yolda sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemlidir.

 

“Osmangazi Hotpoint Servisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA