Osmangazi İndesit Servisi

|

Osmangazi İndesit Servisi 7/24 ­| Bursa Merkez Servis | Kombi Beyaz Eşya Servisi

Osmangazi İndesit Servisi

Osmangazi İndesit Servisi Sektörde bulunduğumuz ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı olarak belirlediğimiz belli başlı prensipler gereğince sizlere arıza onarımları dışında ödemeleriniz konusunda da cazip ve uygun fiyatlar sunuyoruz. Bu yolda geliştirdiğimiz müşteri bazlı politikamız gereği sizlere kredi kartınızla kapıda ödeme yapma avantajını sunuyoruz. Osmangazi İndesit Servisi profesyonelliği kendine ilke edinmiş bir firma olarak, yılların kazandırmış olduğu tecrübe ve özgüven sayesinde sizlere bu güvenin ve tecrübenin kanıtını giderdiğimiz arıza onarımlarında parça değişimi ve işçiliğimizde verdiğimiz garantiyle kanıtlıyoruz.

Hakkımızda

Tüm teknolojik ürünlerde olduğu gibi İndesit markası olarak bazı onarım, bakım, tamir ve tadilat işleri çok nadir olsa bile bulunmaktadır. Gündelik hayatında kullanmakta olduğunuz İndesit marka cihazlarınızın her konuda desteğe ihtiyacınız olduğu taktirde firmamız her daim sizlere yardımcı olacaktır. Yapılan hizmetimiz sonrasında memnun kalmadığınız ya da aklınıza takılan bir soru olduğu zaman belirtmiş olduğumuz çağrı merkezimizi aramanız, o tür sorunları bir daha yaşamamanız bizler için çok önemli bir husustur.

Osmangazi İndesit Servisi olarak teknik desteği, bakım, tamir ve onarım gibi gereken durumlarda en iyi şekilde siz değerli müşterilerimizin yardım alması adına beklediğiniz üstün kalitedeki tüm hizmetleri kapsar. Bursa’nın her yerinde yetkili servis ağımız ile birlikte cihazlarınızı uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilmeniz adına hizmet veriyoruz. Sizlerin bu bölgedeki  klima, beyaz eşya ve ankastre cihazları gibi ürünleriniz hakkında sorunlarınızı gideriyor ve ihtiyacınız olan tüm danışmanlık hizmetlerini sunuyoruz.

Çağrı Merkezi Ve Teknik Servis

Bizlere daha kolay bir şekilde ulaşmak için her türlü fiziki alt yapımızı ve teknik ekibimizi sağlıklı bir şekilde kurmuş olan firmamız, arıza bildiriminizi kısa sürede arıza talebinizi onarabilmemiz adına kesintisiz bir şekilde günün her saati ve her dakikasında çalışan sizlere ulaşım sağlayıp servis talebinde bulunabileceğiniz çağrı merkezimizle hizmet vermekteyiz. Bursa’nın her yerine çözüm ulaştırabilmekteyiz. Arıza onarım talebi, bakım, ya da montaj gibi tüm servis ihtiyaçlarınızda evinize kadar ulaşım sağlayacak olan işinde uzman servis arkadaşlarımız İndesit markasına sahip tüm cihazlarınızın arızalarını pratik ve kolay bir şekilde çözüm üretebilmektedir.

Osmangazi İndesit Servisi olarak kaliteli, güvenilir ve hızlı bir hizmet anlayışını örnek aldığımız firmamız, yıllardır sektörde bulunmanın verdiği tecrübeleri ve özverileri ile hizmetlerinde her gün devam etmektedir. Servis hizmetlerimiz arasında bulunan, beyaz eşya, ankastre ve klimalarınızın tamirini, bakımını ve montajını kolay bir şekilde yapmaktayız. Haftanın her gününde Bursa’nın tüm bakım, onarım, servis ve montaj gibi işlemlerimi başarılı bir şekilde yürütmekteyiz ve ayrıca servis elemanlarımız işinde profesyonelleşmekte ve her geçen gün daha iyisini yapabilmek adına çalışmaktadırlar.

Servislerimizde sizlerin sağlamış olduğu cevaplar doğrultusunda arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde 1 yıl garantili bir şekilde parça değişimi yapılmaktadır. Her bölgeye yakın teknik servisimizle birlikte zamanında bulunduğunuz bölgeye gelip sizlere hizmet sağlayabilmek adına kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Firmamızda siz değerli müşterilerimizin bizim hakkımda bütün bilgilerimize kolay bir şekilde erişebilmelerine özen gösteriyoruz.

Buradaki amaçladığımız husus, son derece şeffaf bir çalışma prensiplerine sahip olduğumuzu kolay bir şekilde görülebilmesidir. Ürünlerini firmamızda tamirini ve onarımını isteyen kullanıcılarımızın periyodik bir şekilde bakımlarının yapılması açısından kolaylıkla randevu alabilirsiniz. Bursa Osmangazi içerisinde bulunduğunuz her konuma en kısa sürede hizmet veriyoruz. İstekleriniz doğrultusunda cihaz ihtiyacınızı ya da cihazınızda oluşan arızaları çözmek için bizlere dilediğiniz her saatte sorunlarınızı çözmek adına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA