Osmangazi LG Servisi

|

Osmangazi LG Servisi 7/24 ­| Bursa Merkez Servis | TV Kombi Beyaz Eşya Servisi

Osmangazi LG Servisi

Osmangazi Lg Servisi Teknolojik ürünler konusunda dünyanın en iyilerinden biri olan LG’ nin üretmiş olduğu tüm ürünlerinize satış sonrası istediğiniz taktirde onarım ve teknik destek hizmeti sağlamaktayız. Garanti süresi devam etmekte olan LG marka teknolojik ürünlerinizin tamir konusunda Osmangazi LG Servisi olarak bizlerden yardım alabilirsiniz. Bursa’nın tüm ilçelerinde bulunan geniş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan yetkili servisimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin daima yanında olmak adına elimizden gelen çabayı göstermekteyiz.

Hakkımızda

Tüm teknolojik ürünlerde olduğu gibi LG markası olarak bazı onarım, bakım, tamir ve tadilat işleri çok nadir olsa bile bulunmaktadır. Gündelik hayatında kullanmakta olduğunuz LG marka cihazınızın her konuda desteğe ihtiyacınız olduğu taktirde firmamız her daim sizlere yardımcı olacaktır. LG marka ürünlerinizin modeli ya da üretim yılı her ne olursa olsun teknik olarak bütün konularda sizlere hizmet verebiliyoruz. Bursa’nın tüm semtlerine yayılmış geniş teknik servisi ağımız, yılların bize kazandırmış olduğu deneyim ve tecrübelerimiz, alanında profesyonel teknik destek ekibimiz, son teknoloji donanımımız ve çözüm odaklı sunduğumuz teknik hizmetlerimiz ile daima hizmetinizde olacağız.

Bizlere cihazlarınız hakkında ihtiyacınız olan her konuda siz değerli müşterilerimizin tüm teknik problemlerini ve sorularını çözeceğimizden ve yanıtsız bırakmayacağımızdan emin olabilirsiniz. Garanti süreleri bitmiş olan ya da herhangi sebepten ötürü garanti kapsamının dışında olan tüm LG marka cihazlarınızın Osmangazi LG Servisi olarak tüm teknik sorunlarınıza ekibimizle birlikte sizlere yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın. Bu tür garanti dışında olan cihazlarınızın tüm yedek parçası değişimlerimizin ve sağlamış olduğumuz teknik destek işlemlerini firmamız tarafından garantisi altındadır.

Teknik Servisimiz

Teknik servisimizde işinin ehli son derece profesyonel, her zaman çözüm odaklı ve siz değerli müşterilerimizin güler yüzlü kalması adına hizmet veren ekip arkadaşlarına sahibiz. Osmangazi LG Servisi olarak bizlere göndermiş olduğunuz tüm cihazlarınızı bilgisayarlarımızda kayıt altına alıyoruz. Sonrasında kayıt altına almış olduğumuz sorun talebinde bulunduğunuz cihazlarını teknik servisimiz ile birlikte testlerden geçiriyoruz ve kısa süre içerisinde arıza tespitini yapıyoruz. Tespit etmiş olduğumuz arıza kaydını siz değerli müşterimizle irtibata geçerek gerekli tüm bilgilendirmeleri yapıyoruz.

Bu esnada cihazınızda bulunan arıza garanti kapsamı dışında ya da garanti süresi geçmişse eğer sizlere tahmini tamir fiyat bildirmesini yapıyoruz. Tamir için sizlerden onay aldıktan sonra hızlı ve pratik bir şekilde tamir işlemlerine başlıyoruz. Tamir işlemi sırasında yapılan tüm işlemleri aynı şekilde bilgisayarlarımızda kayıt ediyoruz.  Tamirini tamamlamış olduğumuz cihazlarınızın hijyen açısından tüm genel temizliği yapılarak, teknik servisimizden alınarak cihaz sahibinde ulaştırılması adına sizlere götürülmektedir.

Bizlerden ihtiyacınız doğrultusunda siz değerli müşterilerimizin sorunlarını pratik bir şekilde çözmek adına en kısa sürede hizmet veriyoruz. Bizlerden dilediğiniz her konuda çağrı merkezlerimizden hafta içerisinde her saate ulaşabilir, aklınıza takılan soruları ve arıza taleplerinizde bulunabilirsiniz. Bursa Osmangazi içerisinde bulunduğunuz her konuma en kısa sürede hizmet veriyoruz. İstekleriniz doğrultusunda cihaz ihtiyacınızı ya da cihazınızda oluşan arızaları çözmek için bize dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz. Alanımızda siz değerli müşterilerimize en güzel ve güvenli hizmeti vermeyi amaçlayarak çıktığımız bu yolda sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Sizlerin daima güler yüzlü bir şekilde kalmalarını hedefleyerek sizler için elimizden gelen gayret ve çabayı göstermeye çalıştığımızı belirtmek isteriz. Bizler de siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak ve sizlerin yüzünü güldürmek sizlere sunabileceğimiz bütün hizmetleri en iyi şekilde uygulamaya çalışıyor ve sizlerin yüzünü güldürüp memnuniyetini kazandığımız zamanlarda firmamız olarak kendimizden gurur duyuyoruz.

 

“Osmangazi LG Servisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA