Osmangazi Mitsubishi Servisi

|

Osmangazi Mitsubishi Servisi 7/24 ­| Bursa Merkez Servis | Klima Kombi Servisi

Osmangazi Mitsubishi Servisi

Bursa’da bulunan tecrübeli Osmangazi Mitsubishi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz tek hedefimiz, personellerimizle birlikte müşteri memnuniyeti ve en güvenilir teknik servis hizmetlerini sunmaktır. Sizlerin bu bölgedeki  klima ve el kurutma cihazları gibi ürünleriniz hakkında sorunlarınızı gideriyor ve ihtiyacınız olan tüm danışmanlık hizmetlerini sunuyoruz. Günün her saatinde servis anlayışımızla müşterilerimizin güler yüzlü kalması adına elimizden gelen gayret ve çabayı gösteriyoruz.

Mitsubishi’ nin üretmiş olduğu tüm ürünlerinize satış sonrası istediğiniz taktirde onarım ve teknik destek hizmeti sağlamaktayız. Bursa’nın her yerinde yetkili servis ağımız ile birlikte cihazlarınızı uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilmeniz adına hizmet veriyoruz. Bizler sizin her türlü tamir, servis ve bakım hizmetlerinizde sizlere yardımcı olmak için günün her saatinde çalışıyoruz. Sizler bizim için önemlisiniz. Osmangazi Mitsubishi Servisi; klima sistemleriniz, fabrika otomasyon sistemleriniz, asansör sistemleriniz, ulaştırma sistemleri ve uydu sistemleriniz gibi Türkiye’mizde gelişen alt yapısı için uygun olan projelere katılım sağlıyor. Devam etmekte olan GELECEĞİ DÜŞÜNEN HER ZAMAN KAZANIR reklam kampanyamız, Mitsubishi tarafından üretilen enerji tasarruflu, konforlu ve güven sağlayan ürün ve hizmetlerimizi birebir olarak deneyim sağlamış müşterilerimizin görüşlerini sunuyor. Mitsubishi Electric olarak, Türkiye’nin geleceği için katkı sağlamaya çalışıyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Klima alırken nelere dikkat edilmelidir?

Klimanızı alacağınız firmada satış öncesinde ve sonrasında hizmet ağında uzman ve güvenilir olmalarına dikkat edilmelidir. Satın alacağınız klimanızın yedek parça güvencesinin olduğuna ve garanti süresine önem gösterilmelidir. Klimanızın ses seviyesinin düşük, enerji verimliliğinin yüksek olmasına dikkat edilmelidir. Evinizde veya iş yerinizde bulunan coğrafi konuma, alanın güneş alma durumuna, izolasyonuna, konumunuzda bulunan kişi sayısına, çatı kat ya da ara kat olmasına, elektrik yüküne, seçeceğiniz klimanızın modelini ve kapasitesini doğrudan etkilemektedir. Satın alım öncesinde klima kullanacağınız adresiniz için doğru kapasite, bölgenize uygun klima tipi ve uygun montaj bölgesini belirlemek üzere uzman ekip tarafından keşif yaptırılmalıdır.

Klima kullanımında nasıl tasarruf sağlanır?

Çok yüksek ya da çok düşük sıcaklık ayarı ile hızlı ısıtma veya serinlik sağlanamaz. Bu sebepler yüzünden yaz aylarında  ihtiyacınız olan soğutma durumlarında aşırı sıcak değerler, kış aylarında da aşırı sıcak değerlere çıkartılmamalıdır. Yaz aylarında ortamda bulunan yüksek nem, hissettiğiniz sıcaklığın da fazla olmasına sebep olmaktadır. Tasarruf sağlamak adına soğutma fonksiyonu yerine nem alma fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Varsa eğer zaman ayarı gibi özellikler kullanılabilir. İdeal ortam sıcaklığı adına cihazlar belirli bir süre önce çalıştırılabilir. İç ve dış ünitede hava üflemesinde ve emişine engel bir eşya vb. olmamalıdır. Klimalarınız çalışırken dışarı açılan pencere ve kapılar kapatılmalıdır. Klima bulunan ortamınıza güneş ışığının girmesi engellenmelidir. Klimanızın bakımlarını düzenli olarak, yaz ve kış sezonları öncesinde yaptırılmalıdır.

Teknik Servis Hizmetimiz

Osmangazi Mitsubishi Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanmak adına her türlü hizmeti vermekte olduğumuz hizmetlerimizi yapabileceğimiz en iyi şekilde yapıyor ve bununla da firmamız olarak gurur duyuyoruz. Ekip arkadaşlarımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve güler yüzlü kalmalarını önemsedikleri için kendi ilkelerimizden asla ödün vermeyerek pratik ve çözüm odaklı şekilde hizmet vermektedirler. Ekip arkadaşlarımızı seçerken alanında profesyonel olmalarına ve hata yapmamaya özen gösterecek bireyler olmalarına özen göstererek olmaları için her şekilde yardımı sağlıyoruz. Teknik ekibimiz hafta arasında her gün her saatte müşterilerimizin mağdur olmaması için hizmet vermektedirler.

Bizlere günün her saatinde iletişim adreslerimizden ulaşabilir, destek talebi ve aklınıza takılan sorularınızı bizlere sorabilirsiniz.

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA