Osmangazi Philips Servisi

|

Osmangazi Philips Servisi 7/24 ­| Bursa Merkez Servis | Kombi Ev Aletleri Servisi

Osmangazi Philips Servisi

Osmangazi Philips Servisi olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ankastre bulaşık makinesi, klima ve kombi arızalarınızda yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimsemiş ekip arkadaşlarımızla ilke edinen en firma olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sektörde bulunduğumuz ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı olarak belirlediğimiz belli başlı prensipler gereğince sizlere arıza onarımları dışında ödemeleriniz konusunda da cazip ve uygun fiyatlar sunuyoruz. Çağrı merkezimiz üzerinden günün her saatinde destek talebi başvurusunda bulunabilir en yakın tarihe randevu oluşturma imkanınız bulunmaktadır.

Sizlere verdiğimiz hizmetlerimizde çözüm garantilerimiz haricinde ek olarak fiyatlarımızın uygunluğundan da mutlaka yararlanabilirsiniz. Bursa’nın tüm semtlerinde profesyonel, tecrübeli ve işinin ehli teknik ekibimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz. Sadece telefondan aramanız ya da internet sitelerimizden bizlere ulaşmanız yeterlidir. Saygıda kusur etmeden, her konuda dürüst ve her koşulda adil çalışma ilkemizin yolunda müşterilerimizin memnuniyetine önem gösteriyoruz. Alanında profesyonelleşmiş ekibimizle birlikte,sektöre girdiğimiz ilk zamandan beri siz değerli müşterilerimizin memnun kalmalarını sağlamaya çalışıyoruz.

Sokağa Çıkma Yasaklarında Çalışıyor Muyuz?

Corona virus salgınıyla alakalı aldığımız önlemler kapsamında önceliğimizi, ekip arkadaşlarımızın ve siz değerli müşterilerimizin sağlığını hiçbir şekilde riske atmayacak şekilde hizmetlerimizi devam ettirmek olarak belirledik. Hafta arasında sokağa çıkma yasağının bulunmadığı saatlerde ve mesai saatleri içerisinde Osmangazi Philips Servisi olarak bizlerden servis talebinde bulunabilirsiniz. Ülke olarak yaşadığımız bu zorlu süreçte, müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması adına servis merkezlerimizde de gerekli tüm önlemleri almış bulunmaktayız. Hizmetlerimizi en pratik ve sorunsuz bir şekilde devam ettiriyoruz.

Bakım, onarım ve montaj hizmetlerimizden çağrı merkezi hizmetlerimize kadar, cihazında oluşan her konuda yardım ihtiyacınızda ve aklınızda takılı kalan sorularınızda servis hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin her daim yanınızda olmaktan gurur duyuyor. Servisimize internet sitelerimizden ya da iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Teknik servisimiz Philips üretim garantisi kapsamında bulunan arızaların dışında, garanti kapsamında bulunan veya garanti süresi bitmiş cihazlarda da tamir işlerinde uzman teknik desteği sağlamaktadır.

Kaliteli Hizmetlerimiz

Bizlere cihazlarınız hakkında ihtiyacınız olan her konuda siz değerli müşterilerimizin tüm teknik problemlerini ve sorularını çözeceğimizden ve yanıtsız bırakmayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bakım-onarım ve montaj hizmetlerimizden çağrı merkezi hizmetlerimize kadar, cihazında oluşan her konuda yardım ihtiyacınızda ve aklınızda takılı kalan sorularınızda servis hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin her daim yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.

Osmangazi Philips Servisi olarak, elektrikli süpürgeleriniz, kahve makineniz, ütü, kettle ve mutfak robotu gibi küçük aletlerinizin yanı sıra, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve ocak, davlumbaz, kurutucu, derin dondurucu ve diğer soğutucular ve büyük ev aletleriniz için tüm tamir hizmeti sunulmaktadır. Tüm teknolojik ürünlerde olduğu gibi Philips markası olarak bazı onarım, bakım, tamir ve tadilat işleri çok nadir olsa bile bulunmaktadır. Gündelik hayatında kullanmakta olduğunuz Philips marka cihazlarınızın her konuda desteğe ihtiyacınız olduğu taktirde firmamız her daim sizlere yardımcı olacaktır.

Servislerimizde sizlerin sağlamış olduğu cevaplar doğrultusunda arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde 1 yıl garantili bir şekilde parça değişimi yapılmaktadır. Her bölgeye yakın teknik servisimizle birlikte zamanında bulunduğunuz bölgeye gelip sizlere hizmet sağlayabilmek adına kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. İstekleriniz doğrultusunda cihaz ihtiyacınızı ya da cihazınızda oluşan arızaları çözmek için bize dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz. Alanımızda siz değerli müşterilerimize en güzel ve güvenli hizmeti vermeyi amaçlayarak çıktığımız bu yolda sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemlidir.

 

 

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA