Osmangazi Profilo Servisi

|

Osmangazi Profilo Servisi 7/24 ­| Bursa Merkez Servis | Kombi Beyaz Eşya Servisi

Osmangazi Profilo Servisi

Osmangazi Profilo Servisi Bakım-onarım ve montaj hizmetlerimizden çağrı merkezi hizmetlerimize kadar, cihazında oluşan her konuda yardım ihtiyacınızda ve aklınızda takılı kalan sorularınızda servis hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin her daim yanınızda olmaktan gurur duyuyor. İsteğiniz doğrultusunda satın almış olduğunuz cihazlarınızın montajı, ilk bilgilendirmeleri, bakım ve onarım hizmetlerimizin yanında sunmuş olduğumuz ikame ürün, küçük ev aletlerinizi evinizden alıp, onarım sonrasında sorunsuz bir şekilde evinize bırakma, temizlik ve bakım ürün taleplerinizin evinize teslimatı gibi müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz en önemli ayrıcalıklarımızdır.

Hakkımızda

Türkiye genelinde yaygınlaşmış kaliteli bir servis hizmeti sunuyoruz. Arıza talepleriniz doğrultusunda gün boyunda evinizde beklemenize gerek yok. İki saat aralığında vermiş olduğumuz servis randevuları ile profesyonel teknik servisimiz, belirtmiş olduğumuz saat dilimi arasında mutlaka sizlere ulaşım sağlayacaktır. Çağrı merkezimiz günün her saatlerinde sizlere yardımcı olabilmek adına hizmet veriyor. Pazar günleri de dahil haftanın her gününde çağrı merkezi hizmetimiz ile sizlere bir telefon kadar uzağız. Alanında uzmanlaşmış ve eğitimlerini almış olan teknisyenlerimiz ile birlikte kaliteli ve güvenli bir hizmet sunuyoruz.

Acil nöbetçi servislerimiz pazar günleri 10:00 – 22:00 aralığında, diğer günler ise 20:00 – 22:00 saatleri aralığında nöbetçi servis hizmeti vermeye devam ediyor. Bayram ve resmi tatil günlerinde dahil nöbetçi servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yetkili servis teknisyenlerimiz her zaman temizlik kurallarına önem vermektedir. Adresinize bulunmuş olduğumuz ziyaretlerimizde mutlaka temiz galoş kullanmaktayız. Corona virüs sürecinde Osmangazi Profilo Servisi olarak ekip arkadaşlarımızın ve siz değerli müşterilerimizin sağlığına önem gösteriyoruz. Yaptığımız bütün işlemleri hijyen kurallarına uyarak yapıyoruz.

Teknik Servisimiz

Servislerimizde bulunan 120 bin farklı orijinal yedek parçamız ile her daim desteğe hazırdır. Ayrıca değiştirme gereği duyduğumuz yedek parçalarımız 1 yıllık malzeme ve işçilik garantimiz dahilindedir. Günlük hayatınızda kullanmış olduğunuz buzdolabı ve ocak gibi ürünlerinizde oluşan sorunlar yüzünden onarılması gerektiği zaman, onarımını tamamlayıncaya kadar siz değerli müşterilerimizin mağdur kalmaması adına benzeri bir ürünü müşterimizin kullanımına sunuyoruz.

Küçük ev aletlerinizde oluşan sorunların onarımı için sizin zahmet etmenize gerek yok. Bizlere iletişim adreslerimizden ulaştığınız sürece, yetkili servisimiz bulunduğunuz konuma gelir, küçük ev aletlerinizi evinizden alır, onarımını tamamlar ve yine hızlı bir şekilde evinize teslimini sağlar. Sunmuş olduğumuz artı olarak iki veya dört yıl ek garanti hizmetimizden yararlanarak cihazlarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. İletişim adreslerimizden uzman yetkili servislerimiz ya da çağrı merkezimizden satın alım talebi oluşturabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden sipariş edebileceğiniz cihazlarınızın performanslarını arttıran aksesuar, bakım ve temizlik ürünlerinizi kapıda ödeme kolaylığıyla evinize teslimatını sağlıyoruz. Bütün hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizlere günün her saatinde iletişim adreslerimizden ve çağrı merkezimizden destek talebinde bulunabilirsiniz. Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve güler yüzlü kalmaları adına elimizden gelen bütün hizmetleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Genç, güler yüzlü, pratik ve çözüm odaklı yaklaşan teknik ekibimiz ile birlikte sizlerin sorunlarını kolay bir şekilde çözebilmek için son teknoloji donanımlarımız ve alanında uzman olan ekibimiz ile birlikte sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Günümüzde de birden fazla çeşitli ödeme yöntemlerimiz yer almaktadır. Ödeme yöntemlerimiz doğrultusunda hiçbir sorun yaşamadan son aşamamız olan ödeme aşamalarını sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz. Çağrı merkezimizden haftanın her günü soruda bulunabilir hafta içinde arıza onarım talebinde her saat bulunabilirsiniz.

Fiyat performans olarak gayet uygun olan ürünlerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin mutluluğu için her gün daha iyisini yapmaya çalışıyoruz.

 

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA