Osmangazi Regal Servisi

|

Osmangazi Regal Servisi

Kişilerin en çok ihtiyaç duydukları konulardan biri olma potansiyeli gösteren Osmangazi Regal Servisi, beyaz eşya konusunda en güvenilir adreslerden biridir. Beyaz eşyanın şans işi olması ve ne kadar iyi kullanılırsa kullanılsın bir süre sonra zarar görmesi kaçınılmaz bir durumdur. Bu noktada iyi bir servise başvurarak yardım almak büyük önem arz etmektedir. Kişiler genellikle servise başvurmak yerine eşyayı değiştirmeyi tercih etmektedir. Bunun sebebi pek çok servisin eşyanın bütününü değil, yalnızca arızalı kısmını tamir etmesidir.

 

Osmangazi Regal Servisi olarak hizmet veren kurumumuz, yalnızca arızanın meydana geldiği yeri değil, bütünüyle beyaz eşyanın kontrolünü sağlamaktadır. Çünkü bir arıza diğer bölgeleri de etkileyebilme potansiyeline sahiptir. Eğer sıkıntılı bir durum görülürse, kurumumuz bununla ilgili bilgi verecek ve kişinin de isteği üzerine işlemi gerçekleştirecektir. Yine müşterinin isteği doğrultusunda eşyanın komple bakımı yapılabilir. Yıllık olarak düzenli bakımı sağlanan eşyalar daha uzun süreli çalışmaktadır. İlk günkü performansın devam etmesi için eşyaların bakıma ihtiyacı olduğu unutulmamalıdır.

Osmangazi Regal Servisi Ne İş Yapar?

Osmangazi Regal Servisi olarak hizmet veren firmamız, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası gibi beyaz eşyaların bakım ve onarım işlemlerini sağlamaktadır. Her marka eşyanın parçasını bulundurması dolayısıyla da çok tercih edilmektedir. Kurumumuzda hem orjinal hem de yan sanayi parçalara yer verilmektedir. Sağlanan bu hizmet doğrultusunda kişilerin ihtiyacı ve bütçesi ne yöndeyse ona göre yardımcı olunmaktadır.

 

Osmangazi Regal Servisi Avantajları

Kurumumuz beyaz eşyanın ilk günkü performansına dönebilmesi amacıyla hizmet vermektedir. Bu doğrultuda eşyayı bütünüyle kontrol etmektedir.
Hangi marka ve hangi model söz konusu olursa olsun başvuru yapılabilir. Eski yeni fark etmeksizin bütün marka ve modellere uygun parçalar, alet ve edevatlar bulunmaktadır.
Kurumumuz alanında uzman, eğitimli ve deneyimli tamirciler ile profesyonel destek sağlamaktadır. Arızanın meydana geldiği ürün evden kontrollü bir şekilde alınmakta ve şubeye ulaştırılmaktadır. Yolda herhangi bir arızanın meydana gelmesi ve ürünün zarar görmesi halinde kurumumuz tüm masrafları üstlenmektedir.
Osmangazi içerisinde en uygun fiyatlı hizmet sağlanmaktadır. Dolayısıyla kişiler gönül rahatlığıyla kurumumuza müracaat edebileceklerdir.

 

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA