Osmangazi Samsung Servisi

|

Osmangazi Samsung Servisi 7/24 ­| Bursa Merkez Servis | TV Beyaz Eşya Servisi

Osmangazi Samsung Servisi

Osmangazi Samsung Servisi olarak günün her saatinde servis anlayışını uygulamaya koyan firmaların başında gelmektedir. Bu anlayışla birlikte hem Samsung internet sitelerinde bulunan servis talebi bölümünden siz değerli müşterilerimiz hızlı bir şekilde destek talebi oluşturabilirsiniz. Garanti süresi devam etmekte olan Samsung marka teknolojik ürünlerinizin tamir konusunda bizlerden yardım alabilirsiniz. Evinizdeki ve iş yerinizdeki bütün sorunlarınızı en hızlı şekilde gideriyor, arıza onarımı ve montaj sorunlarınızı en hızlı şekilde ortadan kaldırıyoruz.  Saygıda kusur etmeden, her konuda dürüst ve her koşulda adil çalışma ilkemizin yolunda müşterilerimizin memnuniyetine önem gösteriyoruz. Alanında profesyonelleşmiş ekibimizle birlikte, sektöre girdiğimiz ilk zamandan beri siz değerli müşterilerimizin memnun kalmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Bursa’da bulunan yaygın servis ağımız ve özel donanıma sahip olan teknik ekiplerimiz ile yetkili servislerimizde hizmet vermekteyiz.

Corona Virüs Sürecinde Çalışıyor Muyuz?

Bizler Osmangazi Samsung Servisi olarak teknik servisimizle birlikte beyaz eşya, televizyon ve klima gibi cihazlarınızdan beklediğiniz performansı almanızın garantisiyiz. Hafta arasında sokağa çıkma yasağının bulunmadığı saatlerde ve mesai saatleri içerisinde Samsung teknik servisi talebinde bulunabilirsiniz. Covid-19 salgınıyla alakalı aldığımız önlemler kapsamında önceliğimizi, ekip arkadaşlarımızın ve siz değerli müşterilerimizin sağlığını hiçbir şekilde riske atmayacak şekilde hizmetlerimizi devam ettirmek olarak belirledik. Ülke olarak yaşadığımız bu zorlu süreçte, müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması adına servis merkezlerimizde de gerekli tüm önlemleri almış bulunmaktayız. Hizmetlerimizi en pratik ve sorunsuz bir şekilde devam ettiriyoruz.

Yetkili Servis Hizmetlerimiz

Bir Samsung ürünü satın aldığınızda, satış personellerimiz ürün teslimatının sonrasında kurulum desteği için servis merkezi randevunuzu otomatik bir şekilde oluşturur. Bu şekilde servis merkezimiz randevu saatinizde bulunduğunuz konuma gelerek kurulum işlemlerinizi profesyonel bir şekilde tamamlar. Akıllı beyaz eşyalarınızda oluşan arızalar özel servisimizin cihazlarıyla ve “Smart Things Uygulaması” ile desteklenmekte olan yazılımlarımızla cihazlarınıza bağlanılarak hızlı ve nokta atışı tespiti yapılır. Teknik ekibimize kesin arıza tespiti yapma imkanı sunan bu teknolojimiz ile arızalarınızın nokta atışı ve hızlı bir şekilde bulunarak sorun ortadan kaldırılır.

Türkiye’yi kapsayan yetkili servisi merkez ağımızda servis merkezlerimizde, Samsung Türkiye tarafından eğitimleri ve kariyerleri planlanan ve takip edilen, özellikle Samsung Türkiye eğitmenlerinden ürün eğitimlerini alan uzman teknisyenlerimiz tarafından bakım-onarım ve kurulum hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Hizmet seviyemizi yakından takip ediyor, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanması adına tüm çalışmaları yapıyoruz. Bursa’da bulunan Osmangazi Samsung Servisi , alanında uzman teknik ekibimiz beyaz eşyalarınız ve elektronik ürünlerinizin onarımlarını, Samsung güvencesiyle, en güncel onarım teknolojisi ile birlikte gerçekleştirmektedirler.

Müşterilerimizin hep güler yüzlü ve memnun kalmaları için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Cihazlarınızda mağduriyetler yaşamamanız için cihazlarınızın gerektiği zamanlarda bakımlarını ve onarımlarını yaptırmanızı tavsiye ederiz. Çağrı merkezlerimizden bizlere hafta içinde her saatte ulaşım sağlayabilir bizlerden her türlü arıza destek talebi ve aklınızda soru işareti kalmaması adına bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Bursa içerisinde her semte hizmetimizi en kısa sürede vermekteyiz. İhtiyacınız olan ürünleri bizlerden karşılamak ya da cihazlarınızda oluşan sorunlarınızı çözmek istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Teknik servisimiz, bakım, onarım ve montaj işlemlerinde sizler için tek politikası güvendir. Arıza taleplerinizde sorularımız doğrultusunda yanıtlarınıza dayanarak arıza tespitinin oluşturulmasını sağlıyoruz ve sizlerden onay aldıktan sonra cihazınızın arıza onarımını yaparak gerek duyulursa parça değişimini yapıyoruz. Parça değişimi ve hizmetlerimiz 1 yıl garanti içermektedir.

Her semte yakın servisimizle en hızlı şekilde bulunduğunuz konuma gelip sizlere hizmet vermek için kendimizi her gün daha çok geliştiriyoruz.

 

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA