Osmangazi Siemens Servisi

|

Osmangazi Siemens Servisi

Osmangazi Siemens Servisi teknik desteği, bakım, tamir ve onarım gibi gereken durumlarda en iyi şekilde siz değerli müşterilerimizin yardım alması adına beklediğiniz üstün kalitedeki tüm hizmetleri kapsar. Siemens Online Destek Merkezi ve Çağrı Merkezimiz ile birlikte her alandan sizlere destek sağlamaktadır. Bizden almış olduğunuz tüm ev aletlerinizden maksimumu şekilde performans sağlamak için bir çok yol gösterilmektedir. Siemens ev aletlerinizde  her türlü isteğiniz doğrultusunda tamir işleriniz için hizmet sağlayıcınızdır.

İletişim Adreslerimiz Ve Hizmetlerimiz

Servisimize internet sitelerimizden ya da iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Teknik servisimiz Siemens üretim garantisi kapsamında bulunan arızaların dışında, garanti kapsamında bulunan veya garanti süresi bitmiş cihazlarda da tamir işlerinde uzman teknik desteği sağlamaktadır. İnternet üzerinden veya telefonla iletişim adreslerimizden günün her saatinde sorunlarınız için tamir randevusu oluşturabilirsiniz. Osmangazi Siemens Servisi olarak, elektrikli süpürgeleriniz, kahve makineniz, ütü, mutfak robotu gibi küçük aletlerinizin yanı sıra, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve ocak, davlumbaz, kurutucu, derin dondurucu ve diğer soğutucular ve büyük ev aletleriniz için tüm tamir hizmeti sunulmaktadır.

Çamaşır Makinenizde En Yüksek Performansı Nasıl Alırsınız?

Çamaşır makinemde ne kadar deterjan kullanmalıyım?

Çamaşır makinenizde çok veya çok fazla deterjan kullanımı yetersiz yıkama sonuçları ortaya çıkarır. Konumuz doğru deterjan kullanımına gelince; Çamaşırlardaki kirlilik oranını mutlaka kontrol edin. Çamaşırlarınızın kirlilik oranına göre deterjan kullanmanız gerekiyor. Yıkama yükünün boyutunu mutlaka göz önünde bulundurun. Yıkama yükü ne kadar büyükse, temizlenmesi gereken kir de o bir o kadar fazladır, bu sebepten dolayı kirleri çıkarmak için daha fazla deterjan kullanmanız gerekebilir.

Çamaşır makinemi ne kadar doldurmalıyım?

Çamaşır makinenizi mümkün oldukça çok çamaşırla doldurmak cazip gelebilir fakat makinenizin gereğinden fazla doldurulması sadece yıkama performansını ciddi anlamda düşürürken, aynı zamanda makinenize ciddi derecede zararlar verir.

Çamaşır makinesi nasıl doldurulmalı?

En güzel yıkama sonuçlarını elde edebilmek için deterjanın çözülebilmesi için yeterli bir miktarda su ve kirli çamaşırlarınızın rahat bir şekilde hareket etmesini sağlayabilecek kadar maksimum oranda boşluk olması gerekir. Çamaşır makinenizin tamburunu gereğinden fazla doldurduğunuz taktirde çamaşırlarınız ıslanacağından dolayı deterjanın çözünebilmesinde yeterli su olmayacaktır. Çamaşır makinenizde tamburu doldururken gereğinden fazla doldurma yapmamaya özen gösteriniz. Tepesinde bir el büyüklüğü kadar bir boşluk bırakılmasını öneriyoruz. Ayrıca gereksiz yük nedeniyle makinenizin sıkma esnasın da yüksek bir çarpma sesi gelebileceğini, makinenizin tamburunu gereğinden az bir şekilde de doldurmamanız gerektiğini unutmayın.

Sizlere söylemiş olduklarımızı yaptığınız sürece çamaşır makinenizden en yüksek verimi almanızı sağlayacağına emin olabilirsiniz.

Bulaşık Makinenizde Mükemmel Sonuçlar Almanızın Yolları

Bulaşık makinenizin filtresini temizleyin.

Bulaşık makinenizin rafını çıkarın. Makinenizin alt kısmında olan filtre ünitenizin kilidini açıp dışarı doğru çekin. Silindir filtreleri sökerek filtrelerinizi özenli bir şekilde ayırın. Suyun altında iki filtreyi de nazik bir şekilde temizleyin, filtreye zarar vermemek adına küçük bir fırça kullanmanızı öneririz. Zarar verebilecek sertlikte olan ürünleri kullanmayın. Son olarak filtre sisteminizi makinenize yerleştirin ve filtrenizi saat yönünde çevirin, ok işaretlerine uyarak hareket ettiğinizden emin olun.

Bulaşık makinenizin pompasını temizleyin.

Bulaşık makinenizin elektrik fişini çekin ve bulaşık rafını çıkartın. Alt sprey kolunu çıkarın. Makinenizin alt kısmında olan filtre ünitenizin kilidini açıp dışarı doğru çekin. Makinenizin içinde bulunan suyu iyi bir sünger kullanarak mümkün olduğunca çıkarın. Cam parçaları pompanızı tıkayabilir, eldiven takmanızı öneririz. Bir çay kaşığı veya başka bir alet yardımıyla pompa kapağını kaldırın. Kapağı çıkıntısından kavrayın ve gelebileceği son noktasına kadar yukarı kaldırın ve ardından öne doğru çekin. Pompanızda tehlikeli ve yabancı cisimler olup olmadığını kontrol edin ve birikintileri temizleyin. Elekleri ve filtre ünitenizi tekrar yerine yerleştirin. Bulaşık makinenizdeki sorunun çözülüp çözülmediğini test etmek adına en hızlı devirde çalıştırın.

Servislerimizde sizlerin sağlamış olduğu cevaplar doğrultusunda arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde 1 yıl garantili bir şekilde parça değişimi yapılmaktadır. Her bölgeye yakın teknik servisimizle birlikte zamanında bulunduğunuz bölgeye gelip sizlere hizmet sağlayabilmek adına kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz.

 

 

 

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA