Osmangazi Teka Servisi

|

Osmangazi Teka Servisi

Teka marka ankastre setin bozulması durumunda profesyonel destek sağlayan Osmangazi Teka Servisi kurumumuz, ürünlerin ilk günkü gibi çalışabilmesi için destek sağlamaktadır. Ankastre setlerin hem tamirat, hem de bakım işlemlerini gerçekleştiren kurumumuzda, Teka marka tüm ankastre setler için alet ve edevatlar bulunmaktadır. Tüm model ve markaların yan sanayi ve orjinal parçalarına kurumumuzda yer verilmektedir. Bu doğrultuda kişilerin bütçesi ve ihtiyacına göre parça değişimi yapılmaktadır.

 

Osmangazi Teka Servisi olarak hizmet veren kurumumuz, ankstre sette yalnızca arızanın meydana geldiği kısım ile değil, ürünün tamamıyla ilgilenmektedir. Çünkü eşyanın bir bölgesinin arızalanması, diğer bölgeleri de olumsuz etkileyebilme potansiyeline sahiptir. Ankastre setlerin bir kere arızalandıktan sonra tekrar tekrar arıza vermesi, servisin eşyanın tamamını kontrol etmemesiyle alakalıdır. Firmamız bu desteği sağlayarak sorun oluşturabilecek kısımları müşteriye aktarır. Onların talepleri doğrultusunda eşyanın onarımını sağlar. Ayrıca yine ihtiyaç olması dahilinde eşyanın bakımı da yapılmaktadır.

Osmangazi Teka Servisi Avantajları

Osmangazi Teka Servisi olarak hizmet veren kurumumuz, çeşitli avantajları beraberinde getirmektedir. Ankastre setin en güvenilir adresi olan kurumumuzda:

Alanında uzman, eğitimli ve tecrübeli personeller ile çalışılmaktadır. Her adım personeller arasında birbirlerine aktarılmakta ve buna göre destek sağlanmaktadır. Eşyada herhangi bir arızanın meydana gelmemesi için tüm detaylara büyük özen gösterilmektedir.
Eşyalar evde düzeltilebilecek arızalara sahipse evde tamirat, değilse şubede tamirat gerçekleştirilir. Kurumumuz olabilecek en güvenli şekilde seti şubeye ulaştırmaktadır.
Tüm ankastre setler için eski yeni fark etmeksizin destek sağlanmaktadır. Kişilerin en eski setleri dahi, ilk günkü performansına döndürülmektedir.

Osmangazi Teka Servisi Fiyatları

Osmangazi Teka Servisi fiyatları hakkında detaylı bilgilendirme sağlamak maalesef mümkün değildir. Arızanın hangi bölgede meydana geldiği, ankastre setin modeli gibi konular fiyat üzerinde belirleyicidir. Ancak firmamız en uygun fiyat seçeneklerini sağlamakta ve buna göre hareket etmektedir. Arızanın ne zaman olacağı belirsiz olduğundan, müşteri maddi açıdan hazırlıklı olmayabilir. Dolayısıyla markamız çeşitli indirimler sağlamakta ve ödeme kolaylığı sunmaktadır. Osmangazi Teka Servisi olarak firmamız, bulunduğu yerde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almakta ve her daim müşteri memnuniyeti sağlamak

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA