Osmangazi Toshiba Servisi

|

Osmangazi Toshiba Servisi

Osmangazi Toshiba Servisi olarak kalitemizi en yukarıya taşımak adına sektörümüzü, tüm gelişmeleri ve günümüz teknolojilerini yakından takip etmekte olan bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmamızın kalitesine güvenen bütün müşterilerimizi yanıltmamak için elimizden geldiğince çok çalışıyor ve kusursuz bir servis hizmeti sağlamaya çalışıyoruz. Kaliteli hizmetler verdiğimiz bu süreçte bizlere güvenen ve bizi daima tercih eden siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürler ederiz. Klima, bilgisayar parçalarınız için garantili bir şekilde tamir, kurulum, bakım, teknik servis ve yedek parça değişim hizmeti sunuyoruz.

Bursa’nın tüm ilçelerinde bulunan geniş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan yetkili servisimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin daima yanında olmak adına elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Bu anlayışla birlikte hem Toshiba internet sitelerinde bulunan servis talebi bölümünden siz değerli müşterilerimiz hızlı bir şekilde destek talebi oluşturabilirsiniz. Garanti süresi devam etmekte olan Toshiba marka teknolojik ürünlerinizin tamir konusunda bizlerden yardım alabilirsiniz.

Toshiba, hava koşullandırma alanında bir çok kez ilki başaran, ilk kuruluş ülkesi Japonya olan bir kuruluştur. Toshiba kişisel oda tipi klimalar ve VRF sistemleri gibi elektronik alanında gelişmiş ürün kuşağında sahiptir. Son derece gelişmiş teknolojilerimizle siz değerli müşterilerimizin en güzel şekilde konfor ve performans alabilmeleri adına her gün daha ileriye dönük bir hizmet verebilmek adına firmamız olarak tüm ekip arkadaşlarımızı geliştiriyoruz.

 

Kaliteli Hizmetimiz

Osmangazi Toshiba Servisi teknik desteği, bakım, tamir ve onarım gibi gereken durumlarda en iyi şekilde siz değerli müşterilerimizin yardım alması adına beklediğiniz üstün kalitedeki tüm hizmetleri kapsar. Türkiye genelinde yaygınlaşmış kaliteli bir servis hizmeti sunuyoruz. Değiştirme gereği duyduğumuz yedek parçalarımız 1 yıllık malzeme ve işçilik garantimiz dahilindedir. Toshiba markalı klimalarımız enerji tasarrufu konusunda çok verimli ve becerikli cihazlardır.

Evinizde ya da iş yerlerinizde kullandığınız klimalarınız için profesyonel ekibimizle teknik servis ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. Garanti kapsamı dahilinde kurulumunu yapıyor, olası durumlarda tamir ediyor, zamanı geldiğinde bakım işlemlerini yapıyor ve gerekirse eğer orijinal parça değişimini sağlıyoruz. Arıza yapmış olan Toshiba marka klimalarınız çoğu zaman yerinde bazı zamanlar da servisimizde tamiratını sağlıyoruz. Arızalar çok büyük olmadığı sürece yerinde tamirini tamamlıyoruz.

Her konuda bilgi sahibi olabilmek ve siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözerken hiçbir zaman hata yapmamak için her zaman teknik servisimiz başta gelmek üzere tüm ekip arkadaşlarımıza gerekli eğitimleri veriyoruz. Bizlere daha kolay bir şekilde ulaşmak için her türlü fiziki alt yapımızı ve teknik ekibimizi sağlıklı bir şekilde kurmuş olan firmamız, arıza bildiriminizi kısa sürede arıza talebinizi onarabilmemiz adına kesintisiz bir şekilde günün her saati ve her dakikasında çalışan sizlere ulaşım sağlayıp servis talebinde bulunabileceğiniz çağrı merkezimiz ve teknik servisimizde bulunan ekip arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Çağrı Merkezimiz

Bizlerden dilediğiniz her konuda çağrı merkezlerimizden hafta içerisinde her saate ulaşabilir, aklınıza takılan soruları ve arıza taleplerinizde bulunabilirsiniz. Bizlerden ihtiyacınız doğrultusunda siz değerli müşterilerimizin sorunlarını pratik bir şekilde çözmek adına en kısa sürede hizmet veriyoruz. Bursa Osmangazi içerisinde bulunduğunuz her konuma en kısa sürede hizmet veriyoruz. İstekleriniz doğrultusunda cihaz ihtiyacınızı ya da cihazınızda oluşan arızaları çözmek için bize dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz.

Yapılan hizmetimiz sonrasında memnun kalmadığınız ya da aklınıza takılan bir soru olduğu zaman belirtmiş olduğumuz çağrı merkezimizi aramanız, o tür sorunları bir daha yaşamamanız bizler için çok önemli bir husustur.

 

 

Anahtar Kelimeler; Toshiba Yetkili Servisi, Toshiba Teknik Servisi, Toshiba Bursa Servisi, Bursa Toshiba Teknik Servisi

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA