Osmangazi Vestel Servisi

|

Osmangazi Vestel Servisi

Osmangazi Vestel Servisi Firmamız beyaz eşya ve ev küçük ev aletleriniz konusunda uzman markalardan başta olarak karşımıza çıkmış olan Vestel için uzun süredir teknik servis sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor ve müşterilerimizin memnun kalmaları adına en iyi şekilde dinliyoruz. Klima, beyaz eşya, televizyon ve tüm elektrikli ev aletleriniz için garantili bir şekilde tamir, kurulum, bakım, teknik servis ve yedek parça değişim hizmeti sunuyoruz. Firmamız sektörde bulunduğu ilk günden itibaren bu güne kadar kusursuz bir müşteri memnuniyeti odağıyla çalışmaktadır.

Kaliteli hizmetler verdiğimiz bu süreçte bizlere güvenen ve bizi daima tercih eden siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürler ederiz. Profesyonel teknisyen ekibimiz, müşteri hizmetlerimizin güler yüzü ile, yetkililer ve profesyonel yönetici ekibimiz ile birlikte Bursa içerisinde ki tüm ilçelere tüm Vestel ürünleri için Osmangazi Vestel Servisi ve yetkili servis olarak tamir ve yedek parça değişimlerinizde sizlerin yanındayız.

Servislerimiz

Çamaşır Makinesi Servisi

Osmangazi Vestel Servisi olarak arıza çıkartan Vestel marka tüm çamaşır makineleriniz için uzman ve tecrübeli bir teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Arızalanan cihazlarınızın en kısa sürede tamir edilebilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Alanında uzmanlaşmış Vestel teknik servis ekibimizle tüm cihazlarınızın onarım ihtiyacında sizlerin yanında olmaktan gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bizlerden Vestel marka bulaşık makinesi aldığınız taktirde kurulum hizmeti bizim tarafımızca yapılmaktadır. Bursa içerisinde yetkili servis olarak Vestel marka bulaşık makinelerinizin arızalarında pratik bir şekilde etkili ve kalıcı çözümler üretmekteyiz. Arıza yapan cihazlarınızı bizlere bildirdiğiniz taktirde bulunduğunuz konuma gelerek yerinde onarımını sağlıyoruz. Gerek duyulursa bulaşık makinenizi teknik servis işlemleri dolayısıyla merkezimize getiriyor ve pratik bir şekilde arıza onarımı ve tamirini gerçekleştiriyoruz.

Beyaz Eşya Servisi

Günlük hayatınızda beyaz eşyalar en çok kullandığınız ürünler arasında yer almaktadır. Bu sebepten dolayı diğer ürünlere göre daha çabuk arıza gösterebilirler. Vestel marka ürünlerimizin dayanıklılık konusunda en üst segment ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Bozulan beyaz eşyalarınız için tecrübeli ekibimiz ile birlikte teknik servis hizmeti sunuyoruz. Arızalanan cihazlarınızı bulunduğunuz konuma gelerek mümkün olduğunca yerinde onarmaya özen gösteriyoruz. Gerek olduğu zamanlarda atölyelerimize götürerek en pratik ve kalıcı şekilde arıza onarımı yapıyor ve teslimatını sağlıyoruz.

Televizyon Servisi

Televizyon denildiğinde akla gelen ilk markadır Vestel. Ekranlarında kullanmış olduğu mevcut renk kalitesine sahip panelleri ve üstün teknolojisi ile tüketicilerin en çok tercih ettiği televizyonlar arasındadır.  İlk kez satın almış olduğunuz televizyonların kurulumunu, bozulan televizyonlarınızın arıza onarımını, bakımını ve ihtiyaç duyulduğu taktirde parça değişimini servisimiz tarafınca yapılmaktadır.

Klima Servisi

Vestel markalı klimalarımız enerji tasarrufu konusunda çok verimli ve becerikli cihazlardır. Evinizde ya da iş yerlerinizde kullandığınız klimalarınız için profesyonel ekibimizle teknik servis ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. Garanti kapsamı dahilinde kurulumunu yapıyor, olası durumlarda tamir ediyor, zamanı geldiğinde bakım işlemlerini yapıyor ve gerekirse eğer orijinal parça değişimini sağlıyoruz. Arıza yapmış olan Vestel marka klimalarınız çoğu zaman yerinde bazı zamanlar da servisimizde tamiratını sağlıyoruz. Arızalar çok büyük olmadığı sürece yerinde tamirini tamamlıyoruz.

İletişim Ve Ulaşım

Osmangazi Vestel Servisi olarak bizlerden ihtiyacınız doğrultusunda siz değerli müşterilerimizin sorunlarını pratik bir şekilde çözmek adına en kısa sürede hizmet veriyoruz. Bizlerden dilediğiniz her konuda çağrı merkezlerimizden hafta içerisinde her saate ulaşabilir, aklınıza takılan soruları ve arıza taleplerinizde bulunabilirsiniz. Vestel marka tüm ürünlerinizde oluşan arızalarda, bakım zamanları geldiği zamanlarda ve bilgi edinmek istediğiniz her zaman bizlere ulaşım sağlayabilir ve en güzel kaliteli servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA