Osmangazi Viessmann Servisi

|

Osmangazi Viessmann Servisi

Osmangazi Viessmann Servisi teknik desteği, bakım, tamir ve onarım gibi gereken durumlarda en iyi şekilde siz değerli müşterilerimizin yardım alması adına beklediğiniz üstün kalitedeki tüm hizmetleri kapsar. Bakım,onarım ve montaj hizmetlerimizden çağrı merkezi hizmetlerimize kadar, cihazında oluşan her konuda yardım ihtiyacınızda ve aklınızda takılı kalan sorularınızda servis hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin her daim yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz. Firmamızda siz değerli müşterilerimizin bizim hakkımda bütün bilgilerimize kolay bir şekilde erişebilmelerine özen gösteriyoruz.

Türkiye genelinde yaygınlaşmış kaliteli bir servis hizmeti sunuyoruz. Arıza talepleriniz doğrultusunda gün boyunda evinizde beklemenize gerek yok. Kesin vermiş olduğumuz saatler ile profesyonel teknik servisimiz, belirtmiş olduğumuz saat dilimi arasında mutlaka sizlere ulaşım sağlayacaktır. Buradaki amaçladığımız husus, son derece şeffaf bir çalışma prensiplerine sahip olduğumuzu kolay bir şekilde görülebilmesidir. Ürünlerini firmamızda tamirini ve onarımını isteyen kullanıcılarımızın periyodik bir şekilde bakımlarının yapılması açısından kolaylıkla randevu alabilirsiniz.

 

Teknik Servisimiz

Osmangazi Viessmann Servisi olarak bizlere göndermiş olduğunuz tüm cihazlarınızı bilgisayarlarımızda kayıt altına alıyoruz. Sonrasında kayıt altına almış olduğumuz sorun talebinde bulunduğunuz cihazlarını teknik servisimiz ile birlikte testlerden geçiriyoruz ve kısa süre içerisinde arıza tespitini yapıyoruz. Tespit etmiş olduğumuz arıza kaydını siz değerli müşterimizle irtibata geçerek gerekli tüm bilgilendirmeleri yapıyoruz. Bu esnada cihazınızda bulunan arıza garanti kapsamı dışında ya da garanti süresi geçmişse eğer sizlere tahmini tamir fiyat bildirmesini yapıyoruz.

Viessman’ın üretmiş olduğu tüm ürünlerinize satış sonrası istediğiniz taktirde onarım ve teknik destek hizmeti sağlamaktayız. Bursa’nın her yerinde yetkili servis ağımız ile birlikte cihazlarınızı uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilmeniz adına hizmet veriyoruz. Bizler sizin her türlü tamir, servis ve bakım hizmetlerinizde sizlere yardımcı olmak için günün her saatinde çalışıyoruz. Sizler bizim için önemlisiniz. Ekip arkadaşlarımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve güler yüzlü kalmalarını önemsedikleri için kendi ilkelerimizden asla ödün vermeyerek pratik ve çözüm odaklı şekilde hizmet vermektedirler.

Hakkımızda

Kişisel ve kurumsal olarak referansımızın geniş olduğunu, önemli firmalara hizmet verip memnuniyetini kazanmış olduğumuzu siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanacağımızı de rahatlıkla ifade edebiliriz. Ekip arkadaşlarımızı seçerken alanında profesyonel olmalarına ve hata yapmamaya özen gösterecek bireyler olmalarına özen göstererek olmaları için her şekilde yardımı sağlıyoruz. Bursa’nın tüm semtlerine yayılmış geniş teknik servisi ağımız, yılların bize kazandırmış olduğu deneyim ve tecrübelerimiz, alanında profesyonel teknik destek ekibimiz, son teknoloji donanımımız ve çözüm odaklı sunduğumuz teknik hizmetlerimiz ile daima hizmetinizde olacağız.

Osmangazi Viessmann Servisi olarak kaliteli, güvenilir ve hızlı bir hizmet anlayışını örnek aldığımız firmamız, yıllardır sektörde bulunmanın verdiği tecrübeleri ve özverileri ile hizmetlerinde her gün devam etmektedir. Viessmann markası olarak bazı onarım, bakım, tamir ve tadilat işleri çok nadir olsa bile bulunmaktadır. Gündelik hayatında kullanmakta olduğunuz Viessmann marka cihazlarınızın her konuda desteğe ihtiyacınız olduğu taktirde firmamız her daim sizlere yardımcı olacaktır.

Bizlere cihazlarınız hakkında ihtiyacınız olan her konuda siz değerli müşterilerimizin tüm teknik problemlerini ve sorularını çözeceğimizden ve yanıtsız bırakmayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bursa Osmangazi içerisinde bulunduğunuz her konuma en kısa sürede hizmet veriyoruz. İstekleriniz doğrultusunda cihaz ihtiyacınızı ya da cihazınızda oluşan arızaları çözmek için bize dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz. Alanımızda siz değerli müşterilerimize en güzel ve güvenli hizmeti vermeyi amaçlayarak çıktığımız bu yolda sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemlidir.

Bizlere ulaşmak için tek yapmanız gereken iletişim adreslerimizden bizleri arayarak destek talebinde bulunmaktır.

 

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA